Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem volt pofátlanság, társadal...

Nem volt pofátlanság, társadalom képébe röhögése az öszödi beszéd kiadás?

Figyelt kérdés
Te vettél?
2010. márc. 21. 12:54
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
A pojáca sajnos még egyenlőre megteheti!
2010. márc. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
33%
Nem,a valóságot tartalmazza az a beszéd az a baj hogy nem este főműsor időben mondta el a tv-ben.Minden szavával egyet értek.
2010. márc. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Aki nem érti az öszödi beszéd lényegét annak valószínűleg pofátlanság, nekem nem.
2010. márc. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
mindegy, úgyis hullanak majd a fejek....
2010. márc. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%
Én mindig mondtam hogy akasszuk fel!
2010. márc. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én nem érzem annak.. akinek nincs gyomra a politikához, az ne csinálja..
2010. márc. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon elsiklunk a tartalma felett amikor csak az igazság alternatív megközelítésével tárgyaljuk!

Egyszerűen nem állított kevesebbet, mint hogy évekig csak azért nem csináltak semmit. Az az, várták a csodát, a világ gazdaság csodáját! Ez kb olyan, mintha a te kisvállalkozásodat nem irányítanád, hanem mindent csak rábíznál a középvezetőkre, és a vak piaci szerencsére.

Utat építeni? Az feladat egy állam számára ha van rá anyagi vagy a gazdaság várt vonalvezetéséből származó fejlődés, hisz csak megpályáztatják! De lehet hogy pontosan ez a lényeg! Nem barátocskáim, az állam feladata, pontosan a gazdasági feltételek megteremtése.

Az hogy egy életképes elegyet alkosson a gazdaság, aminek a hatásai a költségvetésünkben pozitívumban kell hogy megjelenjen! De ezt ki kell gondolni " fineszesen" és jogszabályaink a működéseink szabályzatával és a relatív állandósággal kiszámíthatóságával kell létrehozni.

Nem csak a kiadás kontroll létezik, vannak alap gazdasági törvényszerűségek, amik a bevétel növekményekre épülnek.

A jövedelmeknek a gazdaságilag megalapozottabb újratermelődés elosztásából kell fakadnia, mert 20% középosztállyal nem tudunk felsőbb osztályba lépni!

Nem értem, hogy a gazdasági szakembereink hogy nem vették észre 2002-3 tájékán hogy a globális trendek kezdenek elhajlani. Hiszen mind nagy neoliberális gazdasági szakember akiknek a piac követési magatartás a vérükbe kell hogy legyen! Hisz ahogy csökkent a világszintű növekedés, a fogyasztás és a termelés és ezáltal az új szereplők megjelenése nem volt meglepetés. És teljesen világos volt hogy a kis hozzáadott értékű munkákat elfogják vinni, hisze egy kínai bérével egy Eu s, nem versenyezhet. Ehez más az oktatást, a gazdasági struktúrát hangolgatni kellett volna ahogy minden mást, és nem a versenyképtelenségünket kivásárolni a piaci versenytől kedvezményekkel! Csak érzékeltetni akartam ezzel a néhány sorral, hogy a kormányzás messze nem az hogy átgondolatlan hatásait nem elemezett, és nem folyamatos bevezetés egy " reformnak"!

Szóval ők nem kormányoztak. De sajnos a Fidesz s fog, vagy tud megtenni. Nagyon sok az elkötelezettsége, és ezt lehet is rajtuk érezni. Minél többet utazik, és egyeztet OV külföldön, annál visszafogottabb a mondanivalója, és kevesebb a kommunikációja! Félelmetes....


De sorolhatnám, nem hazudozva, csak józanul mint Jobbikos!

2010. márc. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
A sok hülye még fizet is azért,hogy újra hallja a hazugságokat.Csak toljátok Gyurcsánynak a lóvét, még nem osztottak szét eleget egymás között.
2010. márc. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
De. És nem vettem. :S
2010. márc. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!