Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Magyar Föld eladó? Kik...

A Magyar Föld eladó? Kik járulnak ehhez hozzá? Akik engedik az idegen és nem magyarországi gazdasági érdekcsoportoknak a magyar föld kisajátítását és megvásárlását azok hazaárulók-e?

Figyelt kérdés

Nem értem és nem tudom egyes jogalkotók és döntéshozók nemzeti és identitásbeli viselkedését meghatározni és megérteni akkor, ha azt olvasom a neten, hogy ezen "honfitársaink" hozzájárunak ahhoz, hogy hazánk területi egységét idegen hatalmak gazdasági érdekei, társulásai, érdekcsoprtjai bármikor gazdasági eszközeikkel nyirbálhassák, csorbíthassák Magyarország területi egységét, ezáltal a magyar identitás alapját. Nem kéne ez ellen radikálisan fellépni? Hiszen az demokratikus megnyilvánulás lenne.

Megjegyzés: az uniónak nerm érdeke a magyar föld védelme és pláne nem a magyar nemzeti értékek/érdekek védelme.

Szerintem az aki Magyar Földet elad külföldinek az hazaáruló, ezért úgy is kell bánni vele.



2015. nov. 28. 08:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nem tűnt fel hogy az embereket nem nagyon érdekli, egyedül a Jobbik csinált egy kis patáliát a Parlamentbe meg talán két száz tüntető volt és Ennyi volt.
2015. nov. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Ezen kívül, ha ennyire zavar és megakarod védeni a magyar földet akkor szerezd meg a minősítést és vásárold meg te.
2015. nov. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

De ez a kérdés nem lehet pártkérdés. Mivel létkérdés. Ezért, ha az uniónak (uniótagságnak) az ára a terület feladása, akkor el kell gondolkodni arról, hogy milyen viszonyt tartsunk fenn európával.

Megj.: Ha eladod a földed egy részét, akkor le is mondasz jogaidnak egy részéről. Csökkent terület, csökkent jog. Csökkentett életterület. Csökkentett életterület, csökkentett lehetőség és jövő.

2015. nov. 28. 09:27
 4/22 anonim ***** válasza:
Akkor majd mi is veszünk máshol, Bajorország például nagyon szép hely.
2015. nov. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Szerintem az, aki külföldinek Magyar Földet ad el vagy játsz át az nemzetellenes bűncselekményt követ el. Nem szabad engedni, hogy egyes demokratikusnak beállított uniós törvények tisztának látassák az unión belüli földek és ingatlanok nemzetközi ejadását. Megtévesztés. Az érdekek az unió gazdagabb államaiból kifinomultan vezéreltek. Ezért szerintem, a szegényebb, ezért az unió nyugati szárnyának gazdaságilag kiszolgáltatott és Brüsszeltől keltre fekvő tagországainak érdekképviseleti csoportosulásban kell érdekösszegződnie, azért, hogy a közép- és kelet európai államok a jövőben kevesebb gazdasági, anyagi veszteségnek és szenvedéseknek legyenek kitéve.
2015. nov. 28. 09:52
 6/22 anonim ***** válasza:
Még szerencse, hogy Brüsszeltől keletre Németország van. Majd ők megvédenek minket tőlük.
2015. nov. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Az tény, hogy mi is vehetnénk földet nyugaton. A baj ezzel csak az, hogy a németnek meg a franciának van pénze földet venni, a magyarnak nincs. Néhány éven belül alig lesz föld magyar tulajdonban, és az iparunk után a mezőgazdaságunk is megszűnik létezni.
2015. nov. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Ha az utóbbi kommentelő irónikus szórakozó volt is, de leírta azt ami még benne van az igazságban, de velejesen. A Magyarság, gerenda nagyságú szálka európa szemében. Minden lehetőséget megtalálnak, csakhogy nyirbáljanak minket, azért, hogy bűneiket takarják. Azért, hogy ne kelljen például jóvátenni a Nagy Francia Bűnt. Azaz Trianont.
2015. nov. 28. 10:28
 9/22 A kérdező kommentje:
Utóbbi kommentem a kettővel előtti válaszolóra reagált.
2015. nov. 28. 10:29
 10/22 A kérdező kommentje:

Szerintem egyszerű a probléma megoldása. Nem szabad földet eladni. Ennyi. Aki pedig eladja külföldinek a magyar földet az hazaáruló. Aki eddig külföldinek adott el magyar földet az hazaárulóvá lett.

Törvényt kell hozni. Ha valaki földet akar eladni, de valamiért mégsem tudja értékesíteni hazai állampolgárnak, aki tősgyökeres, akkor attól a Magyar Államnak kötelessége megvásárolnia a földet, ingóságot, stb.

2015. nov. 28. 10:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!