Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért akarja Izrael felvásárol...

Miért akarja Izrael felvásárolni Magyarországot? Mit akarnak tőlünk?

Figyelt kérdés
Én ezt egyáltalán nem értem, hiszen mi szegény ország vagyunk, innen már nem sok mindent lehet elvinni, mert amit lehetett azt már rég eladták.Nem tudom hogy ezek a hírek mennyire igazak, de már többször is hallottam, illetve olvastam ilyen híreket.
2010. márc. 21. 15:27
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Mert itt van ivóvíz, kiváló termőföld, természeti katasztrófáktól elég jól védett térség, ráadásul nincsenek lövöldöző palesztinok. De ha így folytatják, még lehetnek...
2010. márc. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
A zsidók nem sokáig maradhatnak Izraelben. Az arabországok lefogják nyomni őket. És valahova jönni kell. Itt van minden. Víz, föld, kőolaj. Kezd kibontakozni a vízhiány az egész világon és a Kárpát medence elégé gazda vízben. Ezért a jövőben elégé sok ember fog idejönni.
2010. márc. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Kedves válaszadók! Azt tudtam hogy hazánk gazdag a termálvizekben, de egy ország vízkészletét nem lehet csakúgy elhordani, hogy gondolja ezt Izrael? Netán elűznek minket saját hazánkból?Én ezt abszolút nem értem!
2010. márc. 21. 16:44
 24/28 anonim ***** válasza:
Majd megérted, amikor a palackozott ivóvíz ára a jelenlegi többszörösére nő és kamionszám viszik tőlünk délre aranyárban oda, ahol vízhiány és trópusi hőség lesz.
2010. márc. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Ne féljetek a zsidók soha nem fogják feladni izraelt.Többe fájt az nekik mint hogy csak ugy odadobják valakinek.
2010. márc. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 Zenon ***** válasza:

Európában itt az egyik legjobb termőföld, ha az egészet kihasználnánk, akkor állítólag 30 millió embert tudnánk élelmezni, importra nem lenne szükség.Termálvíz

készletünket tekintve a 2. vagy a 3. helyen állunk a Föld országai között.Ezzel szemben a világ édesvíz készlete fogy a szennyezés és a népességnövekedés miatt.Hamarosan (25 év)a víz többet fog érni, mint a kőolaj.Akié a víz, az akár nagyhatalmi tényező is lehet.De minimum biztosítja magát.Izrael ebben gondolkodik.Kell neki ez a föld és ez a víz.

2010. márc. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
A földedet meg a vizedet ember
2015. jún. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Jöjjenek csak lesz itt még rongyos gárda
2015. jún. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!