Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok: erőteljesebben...

Mit gondoltok: erőteljesebben fejlődik Budapest 2010 óta, mint azelőtt?

Figyelt kérdés

2015. nov. 28. 16:40
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Hojojj, már az űrkorszak küszöbén jár.
2015. nov. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%

új villamos vonalak, elkészült a metró, Tüskecsarnok, Várkert-bazár, az új Szél Kálmán tér is hamarosan elkészül, és még egy csomó minden.

sztm sokkal többet fejlődik, mint régen.

az MSZP alatt szinte csak egy helyben állt minden, meg amit a BKV-val is csináltak az MSZP-s korrupt politikusok...az már önmagában megért egy misét.

2015. nov. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%

ma 16:45

A metró megépülésén nevettem a legnagyobbat XD

Hány évig épült az a szerencsétlen metró? Hány évig próbálta a Fidesz megakadályozni, hogy tovább tudjon épülni? Mindig amellett kampányoltak, hogy fel kéne függeszteni az építkezést.. Utána az utolsó simításokat megcsináltatták és büszkén átadták mint a saját művük XD

2015. nov. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
Határozottan, a Várkert Bazárt már vagy hatszor is átadták :D:D
2015. nov. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
44%

67%-os nem értem mit vergődsz?

a Várkert-bazárt szakaszosan építik, és a helyreállított reneszánsz kori kertet és a vadonatúj homlokzatot és a mélygarázst adták át először.

nem értem mi ebben olyan vicces ":D :D" ?

vagy csak nagyot akartál mondani, közbe mégse jött össze, na látod ezt már inkább elhiszem.

2015. nov. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
45%
2010 óta Felcsút fejlődik, de nagyon...
2015. nov. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
40%
Erőteljesebben, csak visszafele...
2015. nov. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
43%

# 2/7 Időpont ma 16:45


Gondolom azt elfelejtetted, hogy a fityisz-kdmp akadályozott meg bármilyen fejlesztési hitelt és támogatást Budapestnek... :-)

2015. nov. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
31%
Én nem látok túl sok változást. Életem ott 3 évet de akkor is ugyan olyan volt mint most. Eléggé fejletlen sajnos, saját tapasztalataim szerint még a legtöbb vidéki városnak is fejlettebb a városképe, az épületei, stb.
2015. nov. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

fejlődött...

Átkeresztelt közterületek, felújított Puskás Stadion, használt, elöregetett csuklós MAN trolibuszok, új villamosok és trolik, Metró botrány.

2015. dec. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!