Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem tudok azonosulni se a...

Nem tudok azonosulni se a Jobbikkal se a Fidesszel, akkor nekem ebben az országban nincs jövőm?

Figyelt kérdés

2015. dec. 3. 21:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%

Már hogy ne lenne.


Sokan vannak akik nem tudnak velük azonosulni mégis jól működik az életük, sikeresek.

2015. dec. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%
Szavvazz egy harmadik pártra, mint ahogy én.
2015. dec. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg nincs.

Azonban én a többivel sem tudok.


Na, ilyenkor mi van? Csináljak magamnak saját világnézetet és jussak vele hatalomra? :D

2015. dec. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
szavazz a szolgálatizmusra ;)
2015. dec. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%

Amíg nincs diktatúra, addig van jövője más nézetű embereknek is.

Én sem tudok ezekkel azonosulni, de a baloldallal még kevésbé sem!

2015. dec. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A megoldás egy felsőbbrendű politikai ideológia, ami tisztában van önmaga csodálatosságával.
2015. dec. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
7%
Ugyan már! Azonosulj Fletóval, ő a király! A kétfogú, alkesz, panelprolik királya!
2015. dec. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mikor jönnek már rá végre az emberek, hogy politika nem jó. Azon ugranak egymásnak az emberek, hogy milyen színben pompázó banda lopjon tőlük többet.

Ha már mindenképpen politizálni akarsz akkor keress egy kis pártot (találsz bőven, Magyarországon 100-nál is több bejegyzett párt van). Keress egy szimpatikusat és támogasd őket.

Egy ismerősöm,most az Ángyán-féle Élőlánc pártra van rákattanva (ezt nem kampánynak, hanem példának szántam).

2015. dec. 4. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Koplárovics Béci ***** válasza:
Van még legalább 10 párt a Fideszen és a Jobbikon kívül. Senki sem tiltja meg, hogy azokkal azonosulj vagy azokra szavazz.
2015. dec. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
De van. A kisembernek mindegy ki van hatalmon. A te dolgod, hogy húzd az igát, akárki kormányoz és ne lázadozz. A szocik is ezt várnák tőled és az LMP is.
2015. dec. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!