Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem kellene még több adó,...

Nem kellene még több adó, hogy még a jelenleginél is jobb legyen?

Figyelt kérdés

A Fidesz 2010 óta folyamatosan emeli az adókat és ettől egyre csak jobb lesz. Néha csökkenti is őket, de ez leginkább csak a gazdagabbakra vonatkozik, mert ők valóban megérdemlik, hiszen egyedül csak ők dolgoznak Magyarországon, akik legalább 200 nettót keresnek havonta.

Az MSZP is folyamatosan adókat emelt, de náluk ez nem hozott fejlődést, mert ők gyúrcsányok voltak mind.


2015. dec. 5. 22:04
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Majd bevezetik az egykulcsos adó helyett a gazdagok adómentességét,és 200% ÁFÁT a szegényeknek,és akkor szárnyalni fog a gazdaság:Ö
2015. dec. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

#1


Remélem is. Akkor végre megtanulják az aljas szegények, hogy gazdagnak kell lenni, ha azt akarják, hogy jó legyen.

2015. dec. 5. 22:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyon szellemes volt. A nyelvköszörülésen kívül akad más is?
2015. dec. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Végtére is Lázár úr megmondta:"mindenki annyit ér, amennyije van".Mit nem lehet ezen érteni?
2015. dec. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

"Nagyon szellemes volt. A nyelvköszörülésen kívül akad más is?"


És neked a két mondatos, felesleges belebüfögésen kívül akad más is?

Miért is írtál ide? Nincs szükségünk olyanokra, akik nem Orbán Úr oldalán állnak!

2015. dec. 5. 23:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha vicc volt akkor nagyon jó :D
2015. dec. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

De jó!

Élnek még trollok rajtam kívül!

Azt hittem egyedül maradtam mint a ,,I'm legend" c. nagyszerű filmes alkotásban.

Szeretem a söralátét méretű udvarral rendelkező mellbimbókat!

Végre!

Kimondtam!

2015. dec. 6. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!