Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Felgyorsult a magyar munkaerő...

Felgyorsult a magyar munkaerő kivándorlása nyugatra. Miért nem tesz semmit végre a jelenlegi magyar politika ennek a megakadályozására?

Figyelt kérdés
Ne jöjjön ide senki,de innen mindenki elmegy.Hányan leszünk 50 év múlva?
2015. dec. 6. 10:51
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Tesznek ők.

Röghöz kötés,ez a neve.

2015. dec. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
12: De az sem ér sokat, ha a nyugati bérből pár hónap alatt ki tudják fizetni a költségét.
2015. dec. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Ne érts félre!

Nem tartom helyesnek a röghöz kötést!


Egykulcsos adót megszüntetését.

Gazdag nagycsaládosok tovább támogatását,luxusnyugdíjak osztását,27%-os ÁFA lesökkentését kellene befejezni,és talán lenne is,aki itt szeretne maradni.


Az árak olyanok,mint Németországban,csak a fizetések nem.

Senki nem akar ugyanazért a munkáért kevesebbet kapni.


Ez a világ legnagyobb bűne,a munkabérrel való sakkozás.

Remélem egyszer bűncselekménnyé nyilvánítják.

2015. dec. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

A legutóbbi 14-es kollégának nagy igazságai vannak!

Az egykulcsos adóztatás,az egyszerűen az átlagjövedelemmel élőknek elfogadhatatlan.Ugyanabban a sávban adózzak,Orbánnal,vagy a multimilliárdos vállalkozóikkal? Milyen alapon!Ez óriási kiszúrás a magyar munkavállalói tömegek ellen.

2015. dec. 6. 20:03
 15/20 anonim ***** válasza:

Azért az nem úgy megy, hogy holnaptól felemelem a béreket 10-szeresére. Azt ki is kell termelni. Szóval én nem védem őket,mert sok szemét dolguk van, de azért ezt nem lehet egyik-napról a másikra elérni.

Egyébként én jól elvagyok, beszélek nyelveket, van diplomám. Külföldön is munkanélküliség van az irodisták közt, nem hinném, hogy olyan egyszerű lenne munkahelyet találni, pláne nem ilyen színvonalon fenntartani magam.

Családom van, 2 gyerekem, azért már nem egy szobát bérelnék nekik, hanem egy családi házat. Az meg kint sem olcsó. A legtöbb helyen az iskola,/óvoda meg egyéb ellátások sem olcsók, szóval azért családos emberként ez nem is olyan egyszerűé. Érdeklődtem munkaerő-közvetítőnél, azt mondta, hogyha van gyerekem, felejtsem el az egészet. Már ha őket is vinni szeretném. Pedig de.

2015. dec. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

"Az árak olyanok,mint Németországban"


na ez a kolléga sem járt még Németo.ban.

vagy ha azt mondja hogy mégis, akkor saját magát hazudtolja meg többszörösen is.

2015. dec. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
16: Esküszöm, már vártam ezt a hozzászólást.
2015. dec. 7. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Kései Sirató ***** válasza:
"Hányan leszünk 50 év múlva?" Ha ilyen ütemben csökken a népesség, akkor 2.300.000 fővel leszünk kevesebben.
2015. dec. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Legalább lesz munkahely. Már Horn Gyula is megmondta, hogy 6 millió magyar elég ebbe az országba.
2015. dec. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

"Szóval én nem védem őket,mert sok szemét dolguk van, de azért ezt nem lehet egyik-napról a másikra elérni. "


2010 ota kormanyoznak, azota csak lehetett volna csinalni valamit:D

2015. dec. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!