Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jelenlegi helyzetben Orbán...

A jelenlegi helyzetben Orbán a legjobb miniszterelnök?

Figyelt kérdés

A jelenlegi helyzet alatt, migránsgondokat, terrorizmus erősödését értem.


A migránsválságot jól kezeli.

A brüsszeliták kvótarendszert nem fogadja el, nagyon helyesen.Nincs szükségünk migránsokra, főleg nem olyanokra, akik felakarnak robbantani.


A többi párt mit tenne?


Kezdjük a Jobbikkal.A migránsválságot, szerintem ők is jól kezelnék.

Viszont az EU pénzeket meg buknánk miattuk.

Márpedig jól kell taktikázni, ahogy a Fidesz teszi, hogy a kecske is meg a káposzta is megmaradjon.

Ameddig az EU ad pénzt, addig legyünk a tagja.Ha nem ad, akkor nyugodtan össze is omolhat.


Aztán ott van az MSZP, meg a baloldali pártok.Ők nagyjából egy véleményen vannak.

Elfogadnák egyrészt mert "európéerek", szeretnének nyalizni az EU-nak és migránsokat betelepíteni nagyon "európai" megoldás, meg amúgy is a sokszínű terroristákkal teli társadalom az etanol.A határt sem őriztetnék megfelelően.



Ebből adódóan, a lehető legjobb az országnak az, ha a Fidesz van hatalmon.

Jobban kiáll az ország érdekeiért.Szembe megy az EU-val, Washingtonnal is, ha kell.

Így kell ezt csinálni és nem lefeküdni.


Dávid sem félt szembemenni Góliáttal.



2015. nov. 21. 20:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Mindegy ezen gondolkozni, már párt mit tenne.. Egyrészt ezt még egy szakértő sem tudná megmondani, sőt tovább megyek, a többi párt vezetői sem tudnák megmondani, hogy mit tennének, most mondanak valamit, aztán amikor ők kerülnének vezető pozícióba, akkor szembesülnének vele igazán, hogy mi az amit meg tudnak tenni és mi az amit nem.. Ezen kívül meg azért is felesleges ezzel foglalkozni, hogy melyik LENNE ebben a szituációban a legalkalmasabb párt, mert nincs lehetőség kipróbálni mást, ha az ellenzék megszakad, vagy brüsszelig rohan siránkozni meg nyavajogni, akkor is a Fidesz lesz a kormány párt 2018-ig..
2015. nov. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
3%

A baloldal azért is egy véleményen van az EU-val migráns- és kvótaügyben, mert itthon már nincs jelentős szavazótábora, a migránsok lennének az új szavazótábora, ahogy az Nyugat-Európában is történt.

Nekünk itt Kelet-Európában azért nincs még annyira szükségünk a migránsokra, mert itt még nem nevelődött ki egy olyan kényes, előkelő nemzedék, mint Nyugat-Európában, akik saját maguk alatt nem tudnak feltakarítani, a saját nagymamájuk pelenkáját nem tudják kicserélni, és minden piszkos munkát fekete rabszolgákkal akarnak elvégeztetni.

A gyárakban, az utcán kell nekik a piszkos munkákra a sok bevándorló. Ezért követelik olyan rögeszmésen, hogy kellenek a migránsok, de nem értik meg, hogy a nyugati ember nem olyan szerintem, mint mi keletiek.

2015. nov. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
10%

Lázár szerintem hasonló lenne miniszterelnökként, mint Orbán. Sokan azt hiszik Orbán nélkül nem lenne Fidesz, szerintem kicsit el van túlozva. Ez nem a baloldal :).


nem is értem miért a kedvenc célpontjuk a balosoknak (na jó de értem, mert orbán a fidesz és a jobboldal egyszerű szimbóluma, amit kötelező gyűlölni)

2015. nov. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Talán bäszásban jobb, mint min.elnöknek!
2015. nov. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
45%
Addig szép és jól hangzik mindez, még mondjuk kézbe nem veszel egy 10 évvel ezelőtti újságot és megnézed, hogy Gyurcsány mit csinált akkor. Ugyanez volt. Nemrég kezembe került egy 2005 decemberei újság. Vezetőhír, hogy Gyurcsány, ha kell a Visegrádi Négyek közül egyedül megy neki a nyugati országoknak, hogy a következő ciklusban pár századszázalékkal több pénzt adjanak, ami Magyarországnak plusz 1000 milliárdot jelentett volna. Más ügy, de a helyzet ugyanaz volt. "Dávid sem félt szembemenni Góliáttal.", csak ekkor még nem Orbán Viktort hívták Dávidnak, hanem Gyurcsány Ferencet.
2015. nov. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
*síp* ajajj.. azthiszem túlzott M1 fogyasztást észlelek.
2015. nov. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Komplikato ***** válasza:
66%

Az első bekezdésben a szezont a fazonnal. Tudnál példát a helyes probléma kezelésre, ami nem ilyen MTI/MTVA/Századvég agitprop kamu hanem valós?


Az MSZP-ről hírlik, hogy már koalíciós koncért kuncsorognak, és erre a pletykára jött most rá Medgyessy Péter kitüntetése ... Amúgy nézz utána mi az a 70-30 alku, hátha képben leszel.


A többi részről meg az jut eszembe miért hívnak minket az EU cigányainak, mikor is pénz (segély) az kell, sőt még több, de a törvényekre meg szabályokra teszünk. Látom neked is génjeidbe van kódolva a véleményed alapján. A Fidesz meg a saját üzleti érdekköréért áll ki, semmi és senki másért.

2015. nov. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 MolotovPunk ***** válasza:
100%

1990 óta soha nem volt még ilyen rossz kormányunk.

Soha nem volt még ennyi kivándorló és elszegényedő család,mint most.

Gyurcsányékat is alul múlták ezek...

Akkor miről is beszélünk?

A fid.pedig tényleg csak a saját üzleti és haveri körét támogatja...

2015. nov. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Gina Lollobrigida ***** válasza:

Mi a kérdés?

A "kérdés" végére kell tenni egy kérdőjelet ezen az oldalon az rendben van mert különben nem írják ki.

De ezt a mondatot szerintem a "kérdező" kijelentésnek szánta.

Tulajdonképpen "megbeszélte magával" a dolgot, és nem hiszem hogy a véleményekre volt kiváncsi...

De az utolsó válaszolónak, Molotovpunknak igaza van teljesen, ettől még az országot tönkreb..szták, a népet nyomorba taszajtották...

Ennyi erre a válasz, én sem várom föltétlenül reakciót erre senkitől, mert ez így van!

2015. nov. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem Vona alkalmasabb lenne. Ugyanis Z. Kárpát Dániel révén egy olyan szakértője van a Jobbiknak aki már 10 éve arról ir, hogy ez a válság befog következni. Az akkori könyvében kutatásokra hivatkozva legkésőbb 2015-re jósolta ezt az eseményt. Nem véletlen, hogy ilyen szakértői módon tudtak reagálni már akkor és jelezték előre a folyamatot, amikor még a Fidesz nem tudott az egész esetről az ég egy adta világon semmit se.

Nem véletlenül követelte a Jobbik a kvótarendszernek a be nem tartását Fico példáján és nem véletlenül követelte a Jobbik a regisztráció megszüntetését.

Most 2 lehetőség van. Vagy Németország visszatoloncolja és a többi Nyugati állam a nekik nem kellő több 100 ezer regisztrált menekültet, amiből már 700-at megtett, vagy fogadjuk a kvótásokat. Végül 1000 visszatoloncolandóról beszélnek, ami köztudott, hogy több lesz. Ráadásul amennyiben a családegyesítés beindul ez a szám, ha csak ezer lenne végső soron az átlagosan kb 8-10 fős családokról beszélve olyan 6-7000 főt jelentene évente Tehát egy választási ciklus alatt befogadnánk kb. egy megyei jogú város méretével megegyező a jelenlegi tendenciánál egy nálunknál sokkal szaporább, talán beilleszkedni és nyelvi problémákkal és vallási kultúrájukban is rettentően más nép. Amire a szociális hálónk csekély módon van felkészülve. Ezt, ha megoldanánk akkor a teljes Uniós támogatási forrást erre kellene fordítanunk, pedig hová elkölteni azt a pénzt.

2015. nov. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!