Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha valakinek nem tetszenek az...

Ha valakinek nem tetszenek az eddigi parlamenti pártok, mi alapján dönti el, hogy a Jobbikra szavaz és nem mondjuk az LMP-re? Egyáltalán, tájékozódnak az első választók az opciókról, vagy amit a szülők és a haverok mondanak, azt majmolják?

Figyelt kérdés
2010. márc. 22. 23:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
LMP program ?
2010. márc. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

elolvastam a jobbik programját, megnéztem pár vona és morvai beszédet, és nekem köszönöm ennyi elég is volt a jobbikból.

lmp-re meg alapból nem szavazok, mert teljesen liberalisták.

2010. márc. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%

MErt a múltkor láttam egy LMP-s plakátot, amin egy cigány meg egy magyar kisgyerek szerepel, és az volt ráírva: "Vajon ugyanannyi lesz a fizetésük, a felnőnek? Mi teszünk róla, hogy igen!"

Majdnem elhánytam amgam amikor megláttam.

Na ez nagyon más politika mondhatom, ugyanaz a cigányfajvédés, ami már 8 vagy inkább még több éve megy, az LMP egyértelműen az új szdsz!


A múltkor pont azon röhögtünk a haverokkal, h az LMP bejutna a parlamentbe, pont ugyanazt folytatná, mint az szdsz, mire a felháborodott szavazótábora ezt számonkérné rajtuk, azok meg a képükbe röhögnének, hogy: Más politikát akartatok? Akko szavaztatok vna a Jobbikra bmeg:D Mi csak azt mondtuk LEHET más a politika, de egy szóval sem azt, h más is lesz:D

2010. márc. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Belinkelem az LMP programját:

[link]


Egyébként a Jobbikos válaszadóknak üzenem, hogy az LMP programjának gazdasági téren köze nincs a liberalizmushoz, hiszen az LMP ugyanúgy multicég ellenes, mint a Jobbik.

Ezenfelül még társadalmilag toleráns és zöld elemeket is tartalmaz.


A társadalmi tolerancia csak a Jobbikosok számára nem alap, kulturált emberek számára annyira alap, hogy nincs is vita róla, legfeljebb az újonnan bevándorolni szándékozókról. Kíváncsi vagyok, a Jobbikosok mit gondolnak magukban, hogy mi fog történni, ha egy számukra ideális esetben a romáknak nem adnak több segélyt? A romák megszűnnek létezni? Vagy csendben éheznek? POLGÁRHÁBORÚ lenne.

2010. márc. 23. 00:15
 5/14 anonim ***** válasza:

De azért valaki gondolkodik is, emberek?

Mi az hogy multicég-ellenes? Ezt hogy képzelik? Kizavarják az országból a Nokiát, a TESCO-t és stb stb stb ???

Ugye nem gondoljátok komolyan.


Egyébként pedig LMP mindenképpen de nem azért mert olyan jó, hanem a szokásos eset nálunk, hogy megint a kisebbik rosszra kell szavazni, itt a Jobbik térnyerését kell megakadályozni tűzzel-vassal.

2010. márc. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

De azért valaki gondolkodik is, emberek?

Mi az hogy multicég-ellenes? Ezt hogy képzelik? Kizavarják az országból a Nokiát, a TESCO-t és stb stb stb ??? "


Adoztatasrol van szo. Gondolkodjal, olvassal es tudni fogod. NEM kizavarasrol van szo!

2010. márc. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
2010. márc. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Azszem Churchill mondta ezt, hogy a demokrácia legjobb ellenérve 5 perc beszélgetés egy átlagos választópolgárral.

Emelet talán a svájciak csináltak egy olyan tesztet, hogy kisiskolásokat megkérdeztek ki fog nyerni erre-arra (USA elnök választás, Francia parlamenti választás) és kb 90%-os pontosság volt a találati arány.

Szerintem az emberek többségének qurvára fogalma sincs kire, mire szavaz pusztán csak a szimpátiát veszik alapul. Az meg egyenesen tragédia, hogy itthon az a szimpatikus akinek nagy a pofája és kellően tud szurkálódni a médiában. Argentínában a szavazócédulán van egy üres rublika, amit akkor jelölnek be, ha egyik pártra sem akarnak szavazni, de szeretnék kifejezni a jelenlétüket az ország politikai életében. Szerintem itthon sem ártana egy ilyen rublika...

2010. márc. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"Kizavarják az országból a Nokiát, a TESCO-t és stb stb stb ???"


Még a Jobbik is csak a kereskedő multikra van kiakadva, nem a Nokia-ra, meg az Audi-ra. Ez csak egy tipikus tájékozatlan Jobbik-ellenes "érv"... Akkor szerinted az LMP?!


Komolyan mondom nem gondolkodik, nem néz utána semminek senki, csak nyomja a sok hülyeséget amit az atv-n, vagy a echo-n hallott. Nem minősítelek, ne sértődj meg, csak már annyi ilyet olvastam.


Amúgy a Tesco tényleg gáz. Ahhoz képest milyen brutális forgalma van, nem foglalkoztat valami sok embert, sőt. Még annyi embert sem foglalkoztatnak mint amennyi egy ilyen Tesco-hoz kellene. Csak egy példa: sokszor felháborítóan sokat kell sorban állni, úgy tűnik "nem futja nekik" elegendő pénztárosra, csak tudnám akkor minek építettek 40 kasszát... Ők felőlem tényleg elmehetnének innen a fenébe.


Az intersparral mondjuk nincs bajom:) ott is sokszor állok sokat, de nem azért mert nincsenek nyitva a kasszák, hanem mert annyira sok a vásárló.

2010. márc. 23. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Elég nagy sza*ba kerülne az ország ha kivonulna pl. csak a TESCO. Már az elején nem lett volna szabad beengedni és akkor úgy rendezkedik be a társadalom. De most már csak előre lehet menni. Szlovéniában nem látsz multikat (áruházakat) és vígan megvannak.

A jobbik meg csak addig járatja a pofáját amíg bejut a parlamentbe. Utána szépen elkezdik tömködni a zsebeiket és ők is liberalizálódnak. Ez a nacionalista duma csak a sok paraszt választópolgár szavazatának a megszerzéséért van. (Lásd szlovákia) Egyébként be*aphatja az összes ki*urt párt az összes politikussal. Sokkal jobb lenne ha egy 100 fős szakértői kormány irányítaná az országot b*szom jó fizetésért meg mittomén jutalékért. De ez a "nem kell felelősséget vállalni semmiért, de közben kapjuk a lóvét és közel vagyunk a tűzhöz" rendszer kib*szott szar. Japánban ha egy vezető elb*sz valamit harakirit követ el. Itt meg még büszkék is rá. Meg addig csavarják amíg pozitív dolognak ki nem hozzák. Semmi erkölcs semmi kultúra és zéró empátia van az egész fostalicska országban.

2010. márc. 23. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!