Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kormány csak a mobilnet...

A kormány csak a mobilnet szerződést bontotta fel a Telekomnál. Bátor döntés? Ákos miatt nem az összes szerződést kellett volna?

Figyelt kérdés

#kormány #fidesz katona
2015. dec. 17. 15:33
 1/5 A kérdező kommentje:
2015. dec. 17. 15:38
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kormánynak,nem kellett volna beavatkoznia.Ezzel ugyanis mindenki számára világossá tette(ha netán volt valakinek kétsége),hogy Ákos nem egyszerűen csak jobboldali beállítottságú,hanem "Orbán embere".Ez egy előadóművész esetében,szerintem sokkal inkább hátrányos,mint előnyös.
2015. dec. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

# 2/2 Időpont ma 15:42


Kapott egy Kossuth-díjat érte. Szerintem nem sír, hogy ez a helyzete. :-)

2015. dec. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
kiváncsi vagyok melyik kormánytag-rokonnak van mobilnet szolgáltató vállalkozása.....
2015. dec. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tekintve, hogy jövő év elején indul a nemzeti mobilszolgáltató, a lószart az Ákos miatt bontották fel ezek. Egyébként is felbontották volna, csak így ütősebbnek néz ki.
2015. dec. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!