Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a gond azzal, amit Ákos...

Mi a gond azzal, amit Ákos mondott?

Figyelt kérdés

Aki az egész interjút ismeri, csak az írjon választ. Tulajdonképpen csak annyit mondd, hogy a nőknek kell gyereket szülni. Miért, ki szüljön, a férfiak? :D


A barátnőmet valahogy nem zavarja ez a kijelentés. Ő munka mellett tud gyereket nevelni. Mi ezzel a gond?


Biztos azért, mert én kényszerítem :D (viccelek)


2015. dec. 17. 16:00
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

"Amikor még a csapból is az folyik, hogy fogy a magyar, akkor ez érthető kijelentés."


Egyáltalán nem az.


A világon Izlandon a legjobb a nők helyzete (ott vannak legkevésbé hátrányosan megkülönböztetve). Ennek ellenére az izlandi népesség stabilan növekedik (az utóbbi 20 évben 20%-kal nőtt).

2015. dec. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

15: Fizetős a HPV-oltás, 90E Ft.

Avval kevered, hogy 12 éves lányoknak ingyenes. Sok értelme van, 5 évig ad védettséget egy szexuális úton terjedő betegség ellen, ami akkor is jövő-menő vírus, mint az influenza.

A többség nem is kezdi el addig a szexuális életet, szüzek magától értetődően nem adnak át nemi betetgséget, tehát kb. 3-4. kapcsolatban kerül szóba HPV, sokaknál csak 40-es életéveikben, ha egyáltalán. Legtöbben nem is érnek meg 3-4. kapcsolatot, mert az elsőnél, másodiknál megállapodnak.

2015. dec. 19. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
15: Folytatom. HPV-ügyben az egyenlőség ott kezdődne, hogy a fiúktól is elvárják az olyan szintű intim higiéniát, mint a lányoktól, tehát 15 éves koruktól az évenkénti teljes intim nemi szűrést. Akkor nem adnák át a férfiak a nőknek a HPV-t.
2015. dec. 19. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Én karrierépitő nő vagyok, művészi pályán, egyelőre egyáltalán nem foglalkoztat a gyerekvállalás,nem a hivatástudat miatt, egyszerűen nem vágyom rá, ha vmilyen gyári munkám lenne,ahol nem tudom megvalositani magam, és párkapcsolatom, azt hiszem,akkor sem akarnék.Jelenleg biztos nem, de mostanában többször elgondolkodtam, hogy mi lesz, ha később sem. Emellett meghallgattam a teljes interjút és nem ütköztem meg Ákos szavain úgy, ahogy sokan a közösségi oldalakon és fórumokon. Érdekes ez, van olyan egyetemet végzett barátnőm, akinek kisgyereke van, blogot ir erről és minden 2. posztban kifejti, hogy egész életében anya akart lenni, nem akart karriert, pedig tehetséges lány (szinművészetire járt). Szóval ő annak a nőnek a prototipusa, amilyenekről Ákos beszél, mégis veszettül fel van háborodva az ügyön, én szöges ellentéte vagyok, mégsem háboritott fel. 3-szor néztem meg az ominózus részt, először azt gonodltam, hogy kiforgatják a szavait, mert némileg félreérthetően fogalmazott, másodszor meg is ugyanezt, azt hozzátéve, hogy ebből nem derül ugyan ki számomra, hogy ő himsoviniszta lenne-e, de ha valamilyen szinten az lenn, az sem érdekel, nem lett ettől kevesebb a szememben . Egészségére, ez az ő véleménye, szive-joga elmondani, azt sem gondolom, hogy politizált volna, ez nem aktuálpolitikai kérdés (nem értem, miért mondják, hogy ne politizáljon egy zenész, sztem _ebben az interjuban nem tette_, persze tudom, hogy jobboldali beállitottságu, de nem aktuálpolitikai kérdésről nyilatkozott). akkor más inkább szociológiai, életvezetési téma. Természetesen a magánéletben, ha valóban némileg soviniszta (lenne), nem tudnám páromként elfogadni a véleményét. Ha nem individuális szinten,hanem társadalmin nézem, akkor igaza van abban, hogy felhozta a témát, hisz a magyar nagyon erősen fogy és igen, ez is egy olyan probléma, ami ellen lépéseket kellene tenni. Azt tegyük hozzá, hogy a saját élettepasztalataitol és életutjátöl senki nem tud elvonatkoztatni, neki 5 gyereke született, még jó, hogy a felesége nekik szentelte az életét, ennyi gyerekkel máshogy nem lehet. Ha számukra valóban igy lett teljes az élet (nem látok a fejükbe), akkor ez erősen benne van abban, hogy többek között miért van ezen az állásponton. Azt, hogy a magyar nőket gyerekszülésre kötelezné a szavaival vagy beleszólna az életükbe és hogy mit kezdjenek a testükkel, azt nem gondolom, sokan belehallják az interjuba, én nem.
2015. dec. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Semmi gond nincs szerintem az "Ákos interjúval". Ez az ő véleménye és kész.

Ez csak egy politikai műbalhé.

Csak a politikai irányzatok marják egymást.

Ezeknek mindegy, hogy mond e valaki valamit, csupán indokot kreálnak, hogy marják egymást.

2015. dec. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!