Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mások is így vannak ezzel?...

Mások is így vannak ezzel? Lehetséges, hogy valójában én vagyok az igazi liberális?

Figyelt kérdés

Én telefonválasztásnál nem veszem figyelembe, hogy az apple vezérigazgatója libsi és meleg. Csak a telefon tulajdonságai érdekelnek.

Ugyanakkor elvárnám, hogy ne bontsanak velem szerződést csak azért, mert nem vagyok feminista.

Valójában ezt a tulajdonságot hívják toleranciának és a másság elfogadásának.


Hogyan gondolkodik egy balliberális:

Az apple vezetője libsi és meleg? Akkor meg se nézem a többi telefont, csak apple -t veszek. Sőt jöhet egy apple feliratú póló is.

Micsoda? Nekem egy nem feminista gondolkodású ember dolgozik? Akkor felbontom a szerződését mert nem tetszik a véleménye.



2015. dec. 17. 14:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
81%
Ez teljesen hülyeség, hiszen az apple nem az az olcsó kategóriás termék, amit mindenki csak úgy megvehet itthon.
2015. dec. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
31%

A tolerancia bajnokai csak addig liberálisak amíg őket juttatja előnyökhöz.


Tipikusan a szekrényt a negyedikre esete.

2015. dec. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
98%
Ezen kívül egy ember vagy egy cég olyanokra költi a pénz amit jónak lát.
2015. dec. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
86%
Amúgy amit leírtál az kitaláció vagy személyes tapasztalat?
2015. dec. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
1: Azért magyarországon elég sok apple tulajdonos van. Többségük pont, hogy a szegényebb rétegekböl kerül ki. De nem is ez a lényeg, ezt csak példának hoztam.
2015. dec. 17. 14:57
 6/21 anonim ***** válasza:
96%

"Micsoda? Nekem egy nem feminista gondolkodású ember dolgozik?"

1. Nem dolgozik, szponzori szerződése van.

2. Ha ilyeneket beszél, akkor nem tudja tartani a szponzori szerződésben vállalt feladatait (hogy a tcom imidzsét építse). Ha az derült volna ki Ákiról, hogy #killallmen femináci, akkor is bontják a szerződését. Olyan, mintha fizetnél egy süket telefonos operátort, vagy egy kar nélküli összeszerelő munkást.

2015. dec. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

3: Igen de a lényeg az, hogy ő ugyanúgy kirekeszti a másképp gondolkodókat, mint a nem liberálisok.

Egyébként meg a sátánista Marilyn Mansont is szponzorálták. Érdekes, hogy vele még akkor sem bontottak szerződést amikor a koncertjén felgyújtotta a dobost. Az ő esetében minden liberális elfogadta(és én is), hogy a multik célja a profitszerzés, nem a politikai állásfoglalás. Ákos esetén is ez lenne a helyes.

2015. dec. 17. 15:06
 8/21 anonim ***** válasza:
92%
Nincs politikai állásfoglalás, hiszen nincs politika itt csak egy művész ember és cég szerződése.
2015. dec. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
93%
Most azok a nők akik ezek után nem akarnak elmenni a koncertjére, ők is politikailag foglaltak állást?
2015. dec. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

6: A szerződésbontás alapján akkor a cég imidzse az, hogy ők egy liberális cég, akik liberálisokat alkalmaznak.

Nem azt írtam, hogy a telekom ezt nem teheti meg, hanem azt, hogy egy toleráns ember nem politikai hovatartozás alapján veszi fel az embereket.

2015. dec. 17. 15:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!