Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik Kövér és Ákos mondatain...

Akik Kövér és Ákos mondatain most látványosan felháborodnak, azok anno ugyanígy felháborodtak Gyurcsány kijelentésén is?

Figyelt kérdés

Gyurcsány előállt azzal, hogy az "öregecskedő" (öreg) feleség helyett a férfiak fiatalabbat érdemelnek, azaz lecserélhetnék fiatalabbra.


https://www.youtube.com/watch?v=OKM0DmfbAgk


2015. dec. 18. 09:47
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
45%
Nem unod még?
2015. dec. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
44%
A balosok bort isznak, vizet prédikálnak.
2015. dec. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
81%

Nem, mivel 12 éves voltam és csesztem a politikára.

De így utólag valóban felháborító.

2015. dec. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
63%

Engem felháborít, mert elítélem az ilyesmit.

Veletek ellentétben, mert ha igazán következetesek lennétek, akkor Fletót is pont ugyanúgy imádnátok a nőgyűlölő kijelentéséért, ahogy a saját brancsotokkal is teszitek.

2015. dec. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
40%
Ebből is látszik, hogy a jobbosok csak azt nézik, hogy ki melyik oldalon áll. Ákost nem szabad elítélnünk, de Gyurcsányt igen. Sőt még egy 1000 éves 16 másodperces felvételt is előkukáznak ennek érdekében valahonnan.
2015. dec. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
50%

4-esnek teljesen igaza van.

Ha nem lennétek kétszínűek a führeretek felé, akkor talán élhetővé lehetne tenni ezt az országot. Mert akkor félné a nép haragját az aktuális kormány, és igyekezne tényleg a népért lenni. De így hogy ennyi birka van, bármit megtehet.

Haverjának nemkell adózni (kaszinósvajna), nyíltan beismerik hogy lopnak, nőket tárgyként kezelik mintha ők tehetnek arról hogy nem nő a népesség, és ti birkák szépen bégettek is alá :) nagyszerű, maradjunk csak a posfányba amíg a jobb-bal vezetők kitömik a zsebeiket.

2015. dec. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
20%

Én mindhárom kijelentést kontextusában vizsgáltam. Bocs, de így is kövér mondta a legnagyobb baromságot, ákos a legtanulatlanabbat (fiziognómia, komolyan? Persze, a balneológia meg a bálnákkal foglalkozik), feri meg a lehető leghülyébb mondatszerkezetet.


Szóval ja, itt az ideje, hogy laca meg áki is a méltó helyükre kerüljenek, ferivel egy szintre. Nem fordítva(!).

2015. dec. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

"Ebből is látszik, hogy a jobbosok csak azt nézik, hogy ki melyik oldalon áll. Ákost nem szabad elítélnünk, de Gyurcsányt igen. Sőt még egy 1000 éves 16 másodperces felvételt is előkukáznak ennek érdekében valahonnan."


1. nem vagyok se "jobbos" se "balos"

2. szeretem a következetességet és szerintem joggal várhatom el azokon, akik

3. nem ezeréves a videó

4. Ákosról egy 20 másodperces, interjúból kivágott részletet, Fletóról pár másodperccel kevesebb részletet turnéztattak a médiában. Nem tökmindegy? Ez nem atléktika, ahol századmásodpercek is számítanak.


5. Ákos és Fletó is bagatell dolgot mondott, csak a politika és a mindenere ugró feministák fújták fel a dolgot, csak és kizárólag politikai indíttatásból.


Szóval hányingerkeltő, amikor bármelyik oldal a másikra mutogat, miközben ugyanazt teszi ő maga is.


2004-ben a most Ákosra fröcsögő mszp-s feministák kussoltak, a Magyar Nemzet teleharsogta a médiát Fletó ellen.

Ma ugyanez megy pepitában.


A kérdés azoknak szólt, akik ma háromszor kapnak szívrohamot és agyvérzést a nagy felháborodásukban, ugyanakkor 2004-ben háááát... vajon hol voltak?

A hangjukat nemigen hallottuk, bár lehet, hogy akkor be voltak rekedve...

2015. dec. 18. 10:46
 9/33 anonim ***** válasza:
27%

# 8/8 Időpont ma 10:46


Jajj, hagyjuk már ezt a demagóg dumát. Képzeld 9 év telt el, azóta rengeteg olyan ember lett, aki most már foglalkozik ilyen idiótákkal, 2006-ban meg még a csattogós lepkét tolta.

2015. dec. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

Tovább megyek.


Van egy érdekes mosópor reklám, amiben egy nyeszlett fehér férfi helyett egy nagydarab, kockahasú fiatal néger ugrik elő a mosógépből az asszonyka nagy örömére.


Gyakorlatilag itt is a házastárs lecseréléséről van szó, de a magyarországi feministák érdekes nem tiltakoztak a szexista reklám ellen.


Vagy éppen a parlamenti női kvóta ügyében, magyar politikusnők szájából elhangzott férfiellenes soviniszta kijelentések mentek el a fülük mellett.

2015. dec. 18. 10:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!