Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik Kövér és Ákos mondatain...

Akik Kövér és Ákos mondatain most látványosan felháborodnak, azok anno ugyanígy felháborodtak Gyurcsány kijelentésén is?

Figyelt kérdés

Gyurcsány előállt azzal, hogy az "öregecskedő" (öreg) feleség helyett a férfiak fiatalabbat érdemelnek, azaz lecserélhetnék fiatalabbra.


https://www.youtube.com/watch?v=OKM0DmfbAgk


2015. dec. 18. 09:47
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

"Persze, hogy nem értetek, mert az emberi szabadság mellett érvelek."

"És igen, liberózok, mert ők az emberiség rákja manapság."

"És igen, tipikus liberós magatartás, hogy ők mindenbe beleszólhatnak, nekik bármilyen véleményük lehet"


Azért nyugtass meg, hogy te érted magad.

2015. dec. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 ceri ***** válasza:

"A második mondatban hazudsz, torzítasz és csúsztatsz. Így már érthető?"


Igen, érthető. Csak éppen nem igaz. A véleményemet írtam le, mint ahogy te is. Én magamról annyit tudok, hogy amit ezzel kapcsolatban mondtam azt teljes mértékben így látom, sőt még vissza is fogtam magam, hogy ne használjak keményebb jelzőket a liberósokra. Azért bájos a tolerancia élharcosaitól, ahogyan csürhe horda módjára rárontanak valakire aki őszintén válaszol egy neki feltett kérdésre. Mert lehet azzal egyetérteni, vagy lehet nem egyetérteni, de először is hálásnak kell lenni, hogy őszinte volt velünk. Mert ez manapság ritka dolog. Másodszor pedig ő is megérdemli, hogy véleménye legyen. Ennyi történt. Az már egy más téma, hogy egynéhány nárcisztikus, elmebeteg - vagy politikai hasznot remélő?- mivé züllesztette le a témát, és használta fel, nem kímélve a szereplőket sem, megsértve a legalapvetőbb emberi jogaikat is.

Én meg így látom. Ákos nem személyeskedett, vele viszont ezt durván megtették.

Amúgy vihar lenne egy kanál vízben. Ez a mesterségesen keltett gyűlölködés viszont egyáltalán nem idegen a liberósoktól. Mint ahogy a fizetett jogvédőktól sem a jogok sárba tiprása. De hát tudjuk, hogy kik fizetik a hazaáruló csoportokat.

2015. dec. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

# 32/32 Időpont ma 10:03


Látod, látod, most is csak és kizárólag a gyűlölködés megy. :-) A többit el se olvasom, fölösleges.

2015. dec. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!