Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tulajdonképpen, Ákos mi...

Tulajdonképpen, Ákos mi durvát mondott?

Figyelt kérdés

Azt gondolom, hogy annyira durvát nem mondott.

Amikor hallottam róla, valami sokkal keményebb dologra gondoltam.


Én nőként, 3 gyerekes családanyaként, nem látok benne nagy kivetnivalót.

Én is sokáig itthon voltam, főállású anyaként a gyerekekkel.

Szerintem, a gyerekeknek mindenképpen jót tett.Főleg, elnézve az olyan családok gyerekeit, ahol az anyuka rohant vissza dolgozni.

Tudtam velük foglalkozni, míg általános iskolások voltak,tudtam egyengetni az útjukat.


Az, hogy ne legyen gyerekem, meg sem fordult a fejemben.


A családban, keresztanyám éppen a manapság ideálnak tartott nő típusba tartozik, pontosabban tartozott.

Mindig karrierista volt sokra is vitte egy cégnél, emellett igazi férfi faló, élj a mának típus volt.

De, 51 éves kora óta depressziós, meg állandóan szidja önmagát, hogy miért nem lett gyereke.Gyakran irigykedve figyeli azt, akinek van.


Amikor az elsővel voltam terhes, a terhesség kellemetlenségei miatt én is azt mondta, hogy több nem lesz.Aztán, mégis lett még kettő.


Nem tudom, én soha nem értettem egyet ezzel a túlzott feminizmussal.A vége az lesz, hogy a nők mehetnek majd útépítő munkásnak meg a vasút pálya fenntartáshoz.Nem hiányzik.

A fiatalabb fiúknak is azt tanácsolom, hogy legyen udvariasak, lovagiasak a nőkkel és tekintsék őket férfinek, ahogy manapság divatos.


A mai nők közül sok tagadja, de legtöbbnek még, ha tudat alatt is, a "klasszikus" férfiak tetszenek és nem azok, akik egyenrangúként, gyakorlatilag egy eltérő nemi szervvel rendelkező férfiként tekintenek rájuk.


Nem értem, hogy sok nő miért akar férfi lenni.



2015. dec. 19. 23:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
Ákos azt mondta, hogy a nőknek nem az a dolga, hogy ugyan annyit keressen mint a férfiak. Na itt már alacsonyabb rendűnek tekinti a nőket. Meg hogy a nőknek az a feladata, hogy valakihez tartozzanak...hát ha egy nő egyedülálló akar lenni, akkor nem lehet az? Konkrétan megszabdta a nőknek, hogy mit szabad és mit nem.
2015. dec. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
Most már ezredszer nem hiszem hogy kivesézzük ezt, de lényegében a választási szabadságot venné el a nőktől. Hogy te pont azt választottad, nincs vele baj, de valaki szeretne máshogy dönteni.
2015. dec. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%

"Nem értem, hogy sok nő miért akar férfi lenni."


Nem baj. Nem neked kell annak lenni, ha ők azok akarnak lenni, lehessenek, ez a lényeg.

2015. dec. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Az rendben van, hogy te ezt az utat választottad. A probléma ott van, hogy szerinted ez a helyes és akkor éljen mindenki úgy, ahogy neked tetszik.
2015. dec. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
62%

Semmi gond azzal ha te igy szervezed az eleted, ez a te dontesed. A gond ott van amikor elkezdesz azon agyalni, hogy masok eletebe is beavatkozz, es rajuk kenyszerits olyasmit, amit ok nem akarnak.


A feminizmus celjat sem erted.


Az meg szerintem kulon gaz, ha azt fejtegeted hogy a nok es a ferfiak nem egyenranguak. Gyanitom nalad valamifele Stockholm-szindroma van a hatterben.

2015. dec. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%
Nekem nem menne ez a három gyerekkel otthon vagyok, mosok, főzök, takarìtok dolog. Ùgy érzem, hogy èn bennem ennél sokkal több van, és nem is ezért jártam egyetemre meg tanultam nyelveket. Kamatoztatni akarom a tudásom, nem pedig férfi lenni...
2015. dec. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
69%

Azt, hogy gyereket nevelni rossz dolog, szerintem nem nagyon mondták az emberek. Én inkább azt kérdezném, hogy fiatalként is úgy gondoltad, hogy te főállású anya leszel, neked nem számít az iskola, a tanulás majdan a munka, mert neked gyereket kell nevelned, vagy máshogy tervezted az életed?

Ezen kívül én inkább képmutatásnak gondolom, hogy ilyenkor hivatkozik a Bibliára, miközben egy csomó más dolog is van, amit meg nem tart be.

2015. dec. 20. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Tizenévesen én sem akartam gyereket.

Teljesen normális, hogy fiatalon másként gondolkodik az ember.


Fiatalon nem értettem egy gyerek értékét, ma már értem.Egyszerűen, nem is tudnám elképzelni az életemet nélkülük.

2015. dec. 20. 09:53
 9/13 anonim ***** válasza:
58%
Akkor szerintem érthető a dolog, ezen kívül sajnos, rengeteg pár nem engedheti meg magának, hogy egyikük folyamatosan otthon legyen a gyerekkel, mert nem tudnának rendesen megélni.
2015. dec. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
69%

Nem tudnád elképzelni gyerek nélkül az életed. OKÉ. Én sem. Nekem is van. De azt sem tudnám elképzelni, hogy itthon legyek a gyerekeimmel 0-24-ben állandóan, örökké. Na ezt köszönöm nem!

És szerintem meg mindenki azt csinál az életével, amit akar, nehogymár valaki rá akarja kényszeríteni másra a saját nézeteit.

2015. dec. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!