Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tulajdonképpen, Ákos mi...

Tulajdonképpen, Ákos mi durvát mondott?

Figyelt kérdés

Azt gondolom, hogy annyira durvát nem mondott.

Amikor hallottam róla, valami sokkal keményebb dologra gondoltam.


Én nőként, 3 gyerekes családanyaként, nem látok benne nagy kivetnivalót.

Én is sokáig itthon voltam, főállású anyaként a gyerekekkel.

Szerintem, a gyerekeknek mindenképpen jót tett.Főleg, elnézve az olyan családok gyerekeit, ahol az anyuka rohant vissza dolgozni.

Tudtam velük foglalkozni, míg általános iskolások voltak,tudtam egyengetni az útjukat.


Az, hogy ne legyen gyerekem, meg sem fordult a fejemben.


A családban, keresztanyám éppen a manapság ideálnak tartott nő típusba tartozik, pontosabban tartozott.

Mindig karrierista volt sokra is vitte egy cégnél, emellett igazi férfi faló, élj a mának típus volt.

De, 51 éves kora óta depressziós, meg állandóan szidja önmagát, hogy miért nem lett gyereke.Gyakran irigykedve figyeli azt, akinek van.


Amikor az elsővel voltam terhes, a terhesség kellemetlenségei miatt én is azt mondta, hogy több nem lesz.Aztán, mégis lett még kettő.


Nem tudom, én soha nem értettem egyet ezzel a túlzott feminizmussal.A vége az lesz, hogy a nők mehetnek majd útépítő munkásnak meg a vasút pálya fenntartáshoz.Nem hiányzik.

A fiatalabb fiúknak is azt tanácsolom, hogy legyen udvariasak, lovagiasak a nőkkel és tekintsék őket férfinek, ahogy manapság divatos.


A mai nők közül sok tagadja, de legtöbbnek még, ha tudat alatt is, a "klasszikus" férfiak tetszenek és nem azok, akik egyenrangúként, gyakorlatilag egy eltérő nemi szervvel rendelkező férfiként tekintenek rájuk.


Nem értem, hogy sok nő miért akar férfi lenni.



2015. dec. 19. 23:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Akos azt mondta amiert a nok tobb ezer eve kuzdenek

No egyedul semmit nem er

No ne dolgozzon ne legyen onnalegyen erese

No ne tanuljon hiszem elsodleges fealadata tojogep lenni

Ne legyen fizetese ferfivel egyenlo

Vissza a kozepkorba asszonyallat vissza a konyhaba es a gyerekagyba

Ne legyen orvos biro tudos zenesz tanar politicus legy anya ez a FO feladatod semmi mas

Ne legy

Serto lenezo gondkodas

2015. dec. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem a legtöbben, akik -itt is- beszélnek arról, hogy mit mondott az Ákos, nem látták a szóban forgó riportot.

A riportban az ominózus 10-15 másodperc teljesen lényegtelen volt, előtte arról beszélt, hogy anyja többet keresett, mint apja, meg, hogy nem nevelték vallásosan.

Egyszerűen beszélgettek, próbált a riporter kérdéseire válaszolni, kötetlenül.

Ha nem figyeltem volna, hogy mi is volt az, amire olyan vihar kerekedett, el is sikkadt volna a más, érdekes dolgok mellett, amiket mondott. Azért néztem végig, mert arra vártam, hogy mi mást mondhatott, amiért támadták.

Semmit. Fölfújták néhány igazából semleges szavát. Az emberek meg ugranak, meggyújtani a máglyát.

2015. dec. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
amit elotte mondott az meg inkabb gaz volt...
2015. dec. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!