Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ébresztő! Jobbikosok! Nem...

Ébresztő! Jobbikosok! Nem veszitek észre, hogy ez egy "nemzeti bolsevista" párt?

Figyelt kérdés
Hallgassatok a szívetekre,szavazzatok a FIDESZRE!A Jobbiknak nincs normális,építő jellegű programja!Csak szövegelnek...
2010. márc. 23. 19:17
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/78 anonim ***** válasza:
33%
A Jobbikosok semmit nem vesznek észre,ami nem őket dicsőíti.Ezt már régen észrevehetted volna!Ezért feleleges volt ezt a kérdést kiírnod.
2010. márc. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/78 anonim ***** válasza:
51%
Szavazzon a Fideszre a nénikéd. Nemzetáruló szutyok. Büszke lehetsz Viktorra, jól otthagyta a népet 23-án a trutyiban.
2010. márc. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/78 anonim ***** válasza:
67%
38%!!!!! Szégyelld magad!!! Süllyedj el! Pongrátz Gergely küzdött azért hogy a szovjetek kitakarodjanak innen, az életét kockáztatva, te pedig lebűnözőzöd! Szégyen vagy!
2010. márc. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/78 anonim ***** válasza:
74%

Hadd mutassam be, milyen egy igazi anti-jobbikos:


"A ponráczot nagy hiba volt nem felakasztani 56-ban..közvetlenül a másik köztörvényes,a wittner mellé."


Köszönöm.

2010. márc. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/78 anonim ***** válasza:
63%

Hadd mutassam be, milyen egy igazi anti-jobbikos:


"A ponráczot nagy hiba volt nem felakasztani 56-ban..közvetlenül a másik köztörvényes,a wittner mellé."


Köszönöm.


Ő nem csak antijobbikos, ő antimagyar. Az ilyeneket várja tárt karokkal Izrael...

2010. márc. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/78 anonim ***** válasza:
75%
Szerintetek a kérdező komolyan gondolta, hogy ezzel meg tud győzni akár egy embert is? Vagy nem is fideszes? és egymásnak akarja ugrasztani a jobbik és a fidesz szimpatizánsait? :)
2010. márc. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/78 anonim ***** válasza:
77%
Bezzeg a ma 19:42-féle kinyilvánításokat nem bünteti a törvény. Egyébként nem cz, bár ilyentől mit is várna az ember...
2010. márc. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/78 anonim ***** válasza:
69%

Csak a szájuk jár??Hát könyörgöm,mit csináljon?Egyenlőre mást nem tud sajnos.A Jobbik ha kimegy az utcára az a baj.Ha "csak szövegel" az a baj.Ha felszólal az Eu parlamentbe(szerintem idáig többször tette,mint bármelyik "magyar" párt) akkor az a baj.El kellene már dönteni.A programja igenis,hogy elég komoly,sőt jelenleg egyedül nekik van normális programjuk,végig kellene olvasni...

Én a Jobbikra szavazok(mert k.rvára igaz amiket mondanak,a többi pártnak is megvolt az esélye,de csak romba döntötték az országot) ez engem minősít.Mások meg a fideszre,mszp-re szavaznak,ez meg őket minősíti...

és szerintem két fontos dolog:

1.ápr 11-én nem szavazni megyünk,hanem VÁLASZTANI!

2.Ne valami ellen szavazzatok,hanem valami mellett!

2010. márc. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/78 anonim ***** válasza:
76%
tojok rá, h milyen párt, csak a programját valósítsa meg... ha az MCF-é lenne ez a program és érezném, h megbízhatok bennük, akkor komolyan mondom, akár rájuk is szavaznék... nekem mindegy ki csinálja, csak csinálja úgy, ahogy a Jobbik programban le van írva
2010. márc. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/78 anonim ***** válasza:
50%
Fikusz tolt egy köremailt, hogy kongassatok mi? :DDDDDDDDDDDDDDDDDD
2010. márc. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!