Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ébresztő! Jobbikosok! Nem...

Ébresztő! Jobbikosok! Nem veszitek észre, hogy ez egy "nemzeti bolsevista" párt?

Figyelt kérdés
Hallgassatok a szívetekre,szavazzatok a FIDESZRE!A Jobbiknak nincs normális,építő jellegű programja!Csak szövegelnek...
2010. márc. 23. 19:17
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/78 anonim ***** válasza:
47%
A kérdés is meg a válaszadók is gondolkodhatnának.Fidesz meg MSZP.A két nagy párt.Mindketten voltak már soron,elrontották.Kész.A jobbik pedig...a szélsőségek semmi jóra nem vezetnek (lásd Hitler,Sztálin),nem mondom meg ki kire szavazzon és mit gondoljon de az ilyen beszólások hogy anti-magyar,azért kissé erősek.Én ha szavazhatnék az LMP-re szavaznék de ez csak az én véleményem.Lehet nyugodtan mondani hogy fiatal vagyok nem értek hozzá fogjam be stb.Szerintem a történelem tanárom látja igazán jól a dolgokat.De mindegy majd a következőn én is szavazok. Szép napot mindenkinek!
2010. márc. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/78 anonim ***** válasza:
74%

"Ébresztő! Jobbikosok! Nem veszitek észre, hogy ez egy "nemzeti bolsevista" párt?

Hallgassatok a szívetekre,szavazzatok a FIDESZRE!A Jobbiknak nincs normális,építő jellegű programja!Csak szövegelnek..."


Nyisd ki a szemed, és kelj fel, és járj....


Gyenge vagy kérdező, gyenge...

2010. márc. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/78 anonim ***** válasza:
26%

Valoszínű, hogy a fidesz a nemzetáruló... nem a sok proli, akiknekmszavazták meg az állampolgárságot a határon túliaknak... az mszp, meg a médiájuk szépen elhitette a sok baromságát az országgal.

Jobbikosok meg odavannak, hogy fidesz az áruló, meg az MSZPvel fog koalícióra lépni..., igen szerintem is Orbán Viktor még vitázni sem megy el azokkal a patkányokkal de majd biztos nagykoalíció meg stb. GONDOLKODNI KÉNE de az látom nem megy. Vona Gábor... meg Morvai Krisztina, előbb fog a Jobbik koalícióra lépni az mszpvel.

Biztos nememlékeztek rá, de az szdsz is mszp ellenes volt kezdetbe, ma meg már együtt lopnak.


Racionálisan gondolkodók beláthatnák, hogy AZT és ÚGY nemlehet, ahogyan azt a jobbik akarja. Helyes, hogy a fidesz elhatárolódik tőlük.


Jobbikosok 30%-a azért jobbikos, hogy lehessen írtani a cigányokat, verekedni meg stb. Meglehet oldani máshogy is a problémát, én sem szeretem a cigányokat..


Meglátjuk milesz választás után, a sok Jobbikossal.

15%-ot ha elérnek, körül kell nézni meg gondolkodni és nem a Szebb Jövőt!-t dumát fújni...

Mindezt mondom úgy hogy utálom a cigányokat és a FIDESZRE szavazok.

2010. márc. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/78 anonim ***** válasza:
47%
A Jobbik 69%-on áll. Mehetsz legelni előző. P
2010. márc. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/78 anonim ***** válasza:
65%

20:02!


Kijavítanálak ha nem baj.A Jobbik NEM szélsőséges,hanem radikális!Nem ugyan az!Nagyon nem!De már ezerszer elmondták,csak hát nem a retek klubbos,meg a telaviv 2-es híradókban.Úgyhogy nemcsoda,hogy sok ember még ezeket hajtogatja...


Szebb jövőt!

2010. márc. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/78 anonim ***** válasza:
28%

Igen, 69%-on... a te fejedben.

Választások után, megbeszéljük:)

2010. márc. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/78 anonim ***** válasza:
50%

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:08

Nagyon be fogsz sülni 11-én. Ígérem. Ha nem, akkor meghívlak egy pofa sörre! :)

2010. márc. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/78 anonim ***** válasza:
17%

"A Jobbik NEM szélsőséges,hanem radikális!"


Te tévedsz. A Jobbikos rajongótábort és médiát átható antiszemita, rasszista, antikapitalista demagógia nem radikalizmus, hanem undorító, ocsmány szélsőségesség és esztelenség. Az Iránhoz meg a putyini Oroszországhoz való dörgölődzésük pedig a hazaárulás fogalmát is simán kimeríti. Na persze, a mai Jobbikosok jó része pár éve még Fletó nyálcsorgató híve volt. Ne várj tőlük semmit, Kedves Kérdező!

2010. márc. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/78 anonim ***** válasza:

A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:31



Rendben. Köszönöm:)

2010. márc. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/78 anonim ***** válasza:
60%

Dülledt szemek, csúzli száj

Talán ez volt, ami hatott rám

Mikor hallgattam a szívemre

és nem szavaztam a Fideszre.

2010. márc. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!