Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán már interneten folytatja...

Orbán már interneten folytatja az aláírás gyűjtést?

Figyelt kérdés

Miért nem volt elég neki a hagyományos úton történő "Nemzeti" konzultáció?

Meg egyébként is, a média mostanába nem számol be arról, hogy x fő migráns lépett be Hazánkba a zöldhatáron.



2015. dec. 20. 12:09
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
A Magyar Hírlap címlapján minden nap szerepel, hogy éppen hol tartunk. Idén 400 342 fő érkezett, így reális a veszély, hogy 30 év múlva már többen lesznek, mint a magyarok.
2015. dec. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Én azt nem értem mire jó ez az aláírásgyűjtés. Felmérni hogy ki Fideszes és ki támogatja őket? Mert nem aláírást gyűjteni kéne, hanem népszavazást tartani a kvótával kapcsolatban! De ehhez nincs kedve se töke a kormánynak.
2015. dec. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm eddigi értelmes, normális válaszotokat!

Mindkettőtökkel egyetértek, ment a zöld hüvelyk!

Várom a további válaszokat!

2015. dec. 20. 12:27
 4/8 anonim ***** válasza:
69%

A kérdésedbe foglalt állítás - folytatja - nem teljes. Az aláírás gyűjtés a karácsonyi időszakban folytatja az interneten, januártól a hagyományos tovább folytatódik - mai hír szerint.

Miért nem elég a hagyományos úton történő aláírásgyűjtés? (Ami nem nemzeti konzultáció. A nemzeti konzultáció nem aláírásgyűjtés, és fordítva.) Talán, mert a mai elektronizált, internetes világban az internetes aláírásgyűjtés is egy legális platformja a dolognak. Lehetnek nem is kevesen, velem együtt, akik egy aláírásgyűjtő bódéhoz, vagy a Fidesz irodához nem mennek oda, de interneten viszont gond nélkül aláírnak.

2015. dec. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
38%

# 4:


Majd kénytelen leszel odamenni, ha végre helyreáll a rend, és bevezetjük a 700 forintos GB-onkénti internetadót. Akkor majd kiemeled a fejed végre a telefonodból, és odajössz beszélgetni az ország legnagyobb problémájáról!

2015. dec. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
14:40, semmivel nem tudsz rákényszeríteni, hogy olyanról beszélgessek bárkivel, amiről nem akarok.
2015. dec. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
64%

""Mert nem aláírást gyűjteni kéne, hanem népszavazást tartani a kvótával kapcsolatban!""



Minek??????



Az aláírásgyűjtés felér egy népszavazással. Egyébként pedig a népszavazás sokkal többe kerülne mint az aláírásgyűjtés.


Aláírtam én is és a párom a szüleim és a tesóm is.

Remélem még sokan aláírják.



Ja vannak olyan buta emberek akik szerint csak a fideszesek írják alá és azt mérik ki a fideszes. Nos akkor leírom, hogy jobbikos vagyok a tesóm is a szüleim pedig inkább MSZP-ések de őket a politika annyira nem érdekli - szavazni sem voltak legutóbb.



Jobbikosként aláírtam és még remélem sokan aláírják. Nem azt kell nézni ki kezdeményez az ország javát szolgáló dolgot hanem az ország érdekét nézve összefogni.

2015. dec. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Orbán egyre inkább megy le kutyába. Gusztustalan amit csinálnak..

poltikával nem foglalkozó embernek is hányhatnéka van tőlük.

De a régebbiek sem jobbak.

2015. dec. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!