Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vége mindennek ami magyar...

Vége mindennek ami magyar (tágabb értelemben fehér), nemzeti, keresztény és konzervatív?

Figyelt kérdés

Elkeseredésemben teszem fel ezt a kérdést ide. 21 éves vagyok,magyar, hagyományaiban keresztény,és egyetemista.

A casus belli, ami miatt kitettem a kérdést: [link]

Aztán ez is elég gyanús: [link]

Továbbá az egészségügyis cikkek,tévé-prezentációk(RTL-en pl). Lehetséges, hogy kissé eltúlzom, de én azt látom, hogy szinte minden hír/tájékoztató/felhívás a jelenlegi berendezkedés ellen, Magyarország ellen irányul.Ez még nem is érdekelne,de amit miatt teljesen elkeseredtem,hogy ezeket a cikkeket,rendkívül sajnálatos módon több ezren lájkolják.

Az összes cikk legalább fele ócsárol mindent, ami magyar, ami nemzeti, gúnyolódik a magyarokon, a kereszténységen.

Arról már nem is beszélve, hogy mit műveltek a Kövér-Ákos felhívás miatt,elég, ha megnézitek az index facebookjának borítóképét. Homoszexuálisok,kisebbségiek(nem-fehérek),nők,migránsok,nem-kerestények határtalan preferálását és pozitív diszkriminációját(megfűszerezve egy "kis" manipulativitással)látom,én, mint fiatal középosztálybeli értelmiségi.A nemzetközi helyzetről nem is beszélve,pl hogyan lett a szőke Luke Skywolkerből(vagy hogy is írják) egy bennszülött afrikai? Hogyan lett a hófehér keltából,sok férfi nőideljából, Emma Watsonból egy igencsak,vonzalmában leredukált fekete nő az új Harry Potter darabban? Miért fokozzák le tudatosan az Usa-ban a keresztény jelleget,pl a "Kellemes Ünnepeket" kívánalommal? Miért nevez az index egy, a guantanamoi fogolytáborból most szabadult ízig-vérig arabot "britnek",amikor fordítva ez elképzelhetetlen?

Miért van az,hogy amikor Párizsban voltam, szó szerint alig láttam franciát a saját fővárosukban? Ellenben Tokió és Peking,Teherán és Damaszkusz teljesen homogén. Miért kell féltsem a saját,és a leendő gyermekeim jövőjét a saját földemen, a saját "törzsemben"("fajtámban")?


És persze, miért van nép-bevándorlás? Ez már-már filozófiai kérdés, nem tudjátok megválaszolni,csak bánatomban írtam le.


2015. dec. 22. 16:50
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
65%
Be kéne már csajoznod öcsi...
2015. dec. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
57%
Barátom, kár beléd az egyetem... :-(
2015. dec. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 ConnectCare ***** válasza:
74%

Szerinted úgy általánosan okés az, ami a magyar közmédiánál megy? Objektíven, nem részrehajlóan működik és a munkavállalóit a szakmai tudásuk és nem pártpreferenciájuk alapján ítéli meg, ahogyan azt kell?


Szerinted ha egy sportszövetség rosszul működik, akkor baj, ha azt egy neves sportoló szóvá teszi?


Miért ne lehetne Hermione fekete? Jó, lehet, hogy van benne egy kis elfogadáspárti propaganda, de baj az (kérdezlek téged keresztényként), ha elfogadjuk egymást?


Baj, ha egy brit állampolgárra úgy hivatkozunk, hogy brit?


Nem vagy te kicsit rasszista, kedves kérdező? :)

2015. dec. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
82%

Ne félj, nincs minden elveszve. A Stormfronton többen vannak, mint ahányan a Indexet olvassák.


[link]

2015. dec. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:

De rasszista vagyok, és azt hiszem,minden egészséges ember rasszista. Bizony,én magyarként és európaiként, magyart és európait preferálok. Ha ez a rasszizmus,akkor én kőkemény rasszista vagyok!

Nem ám haver, nem az a baj, ha egy neves sportoló elégedetlenségének ad hangot, hanem az, ha ezt egy médium aljas, lejárató szándékkal közli,felhasználja azt,manipulatív módon,politikai céllal.


Ezekben a kérdésekben óriási vitákat lehetne folytatni,igazából a magadfajta a természetes emberei reakciókat kérdőjelezi, sőt támadja meg, bizonyos csoportnál.

Már miért ne dönthetném el,kit engedek be a földemre? Miért ne lehetnék büszke arra,(pláne történelmi és egyéb okok miatt)hogy fehér a bőröm?

Tudod az a baj,hogy nem nyílt háború folyik, hanem csendes,"látens" háború,és mivel az emberek teljesen kifordultak magukból lélektani szempontból,ez nekünk nagy hátrány.

De most komolyan, tudtad, hogy Izraelben negatívan diszkriminálják az etióp zsidókat? Teljesen természetesen egyébként. Na most,én itt Európában vagy az USa-ban miért nem viselkedhetek úgy, ahogy ők? Nekem nem szabad?

2015. dec. 22. 17:12
 6/36 anonim ***** válasza:
68%

A keresztények minek mennek egyetemre?

A tudás a Kígyótól való.

2015. dec. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
61%
Azert orulok, hogy az en adoforintjaimbol nem jut a te oktatasodra :D
2015. dec. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
70%

Nem vagy te keresztény, mivel semmiféle elfogadás és tolerancia nincs benned, márpedig az a kereszténység egyik alappillére.

Vagy ha szerinted Jézus azt mondaná, hogy le kell géppuskázni a migránsokat, vagy egyszerűen csak ne segítsünk rajtuk, hadd dögöljenek meg, akkor elnézést, én tévedtem.


Egyébként nem értem, hogy jobbereknél mi ez a nagy kereszténység-mánia, amikor ha Jézus ma élne, simán agyonvernék őt, mert mocskos ballibsi lenne a szemükben.

2015. dec. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
68%
Dehogy van vége! Kell ez az igazság elkényelmesedett harocasinak! A szabadságharc egy kicsit kijjebb fog szélesedni, lehet, hogy egy kis vérnek is muszáj majd folynia, mert a gengszterváltáskor elmaradt, de aztán minden meg fog tisztulni, a sátán erejét veszti, és visszatakarodik a helyére.
2015. dec. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
*harcosainak
2015. dec. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!