Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek érdemes lesz még...

Szerintetek érdemes lesz még ebben az országban maradni, ha pár éven belül nem lesz pozítív változás a kormányzásban?

Figyelt kérdés
2010. márc. 23. 22:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ha 10 éven belül nem lesz változás megyek Erdélybe.
2010. márc. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nem igazàn értem,hogy ha màr ennyire szar a helyzetünk,akkor mit kell probàlgatni??????

Nem jo a Fidesz,jo lesz az Mszp,anno.Most nem jo a Fidesz,nem jo az Mszp,akkor probàljuk ki talàn a jobbikot.Mit csinàlnak????????

Igérgetnek,majd igy lesz meg ugy lesz.Hatalomra kerülnek,és màr nem ugy van ahogy azt ök àllitottàk.És mit értek el vele,Magyarorszàg még jobban elsülyed,mint eddig.Azért,mert a sok ember csak probàlkozik.

Mire jo ez nekünk????

Én nem egy orszàgot akarok,ahol majd döl a lé,és nem kell dolgoznunk.Én egy orszàgot szeretnék,ahol az emberek,tudnak megértésben,nem gyülölközve együtt élni.Ahol nincsen "polgàrhàboru",amiatt,hogy a megvàlasztott pàrt,nem tett eleget az igéretének.Vagy éppen azért,mert kissemizte az orszàgunkat.Hogy miért,mert mi emberek,csak probàlgatunk.És nem a kitaposott ösvényen jàrunk.

2010. márc. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

23:14 VAGYOK:

Szerintem már most csomagolhatsz.

1Akkora adósságban van az ország amit helyrehozni szinte lehetetlen.

2Kiárusítják az országot,szinte már mindent eladtak a zsidóknak.

3Itt van most ugye ez a szép kis gazdasági világválság.

MITŐL VÁROD A JÓT?

2010. márc. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Mindenféle politikai idegolóiától eltekintve nyugat europában szarvakarásért is többet kapsz mint egy lepukkanat kelet európai országban. Bárki kerül hatalomra ez mindig is így lesz ne vedd be a szép kampány szövegeket.
2010. márc. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ha valami módon megint az MSZP nyerne idén, akkor egy percig sem gondolkodnék, hogy maradjak-e.


Köszönöm, de önsorsrontó, a saját nyomorából sem tanuló választópolgárok miatt nem fogom hagyni, hogy tönkre menjen a fiam élete is. Az én fiatalságomat már éppen eléggé megnyomorították. Olyan országba mennék, ahol megbecsülik azt, aki dolgozik, vagy tanul, és tesz azért, hogy jobb élete legyen.

2010. márc. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!