Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik most sírnak a migránsok...

Akik most sírnak a migránsok miatt, azokkal mi lesz, ha Afrika elsivatagosodása miatt 10 milliók indulnak majd meg Európa felé?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki, hogy rövid időn belül elindulhatnak ezzel az indokkal majd az emberek.
2015. dec. 23. 16:07
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Nem vagyok irigy.

Képzeld én még autóra sem vágyok.


Nem a nyomort kell exportálni.

Nem fogod fel,hogy a klímaváltozás okozta vándorlás nem olyan lesz,mint a mostani migránsválság.

Sokkal durvább.Az életükért fognak küzdeni az emberek.


Kínában már akkor szmog van,hogy bevezették a páros-páratlan rendszámú közlekedést.


azt hiszitek,hogy a világ csak abból áll,hogy megdolgoztatok érte.

Majd ha jönnek a környezeti katasztrófák,mondjátok annak is,az,hogy "de ti megdolgoztatok érte"

2015. dec. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

"Pedig a fél világot nem lehet befogadni, nem lehet segíteni úgy, hogy mindenkinek jó legyen, de ezt képtelenek vagytok felfogni!

"


Én nem mondtam,hogy be kell fogadni!

Arra kellene törekedni,hogy megtudjanak maradni ott,ahol vannak.

Kenheted a hajadra a pénzedet,meg a nemtom hány millás autódat,majd ha olyan vékony lesz az ózonréteg,hogy bőrrákban fogsz elpatkolni.

2015. dec. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
5%
Az a szép a klímaváltozásban, hogy nem fog Afrikára korlátozódni, könnyen előfordulhat hogy itt Európában is olyan meleg lesz, mint most a Közel-Keleten. Remélem a sok szélsőjobber nyomoréknak eszébe jutnak a mostani szavai, amikor kénytelenek lesznek észak felé menekülni, majd kerítéssel és aknazárral találják szembe magukat pl. Szibéria határán. Elvégre úgy a fair hogy ők is ugyanezt kapják mint amit most kívánnak másoknak.
2015. dec. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Hát igazából semmi érdemlegeset nem írtatok továbbra sem. Aztán honnét tudod, hogy miben fogok elpatkolni? :D


De ha már annyira megoldást akarnál nekik nyújtani akkor esetleg a népességrobbanási problémára megoldást keresni, hogy ne csináljanak annyi gyereket a kilátástalanságba. (Ja, de nem úgy, hogy pl. az alig 10 milliós magyarokkal "kompenzálnád" azt!)


Addig meg kár irigykednetek! :)

2015. dec. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

"Az a szép a klímaváltozásban, hogy nem fog Afrikára korlátozódni, könnyen előfordulhat hogy itt Európában is olyan meleg lesz, mint most a Közel-Keleten. Remélem a sok szélsőjobber nyomoréknak eszébe jutnak a mostani szavai, amikor kénytelenek lesznek észak felé menekülni, majd kerítéssel és aknazárral találják szembe magukat pl. Szibéria határán. Elvégre úgy a fair hogy ők is ugyanezt kapják mint amit most kívánnak másoknak."


Akkor pedig te is megsülsz széllibber nyomi. :)

2015. dec. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
48%

Látod,nagyon érdekli őket.

Lepontoznak mindenkit.


A nagy erkölcsűek.

Náluk az az erkölcs,hogy nekik legyen meg a jólét,más meg pusztuljon el.

Csak a pénz számít nekik.

2015. dec. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Azzal,hogy lepontozzátok azt,hogy

1.Be sem kell őket engedi

2.Tenni sem kell azért,hogy ott maradjanak és élni tudjanak


Aláírjátok,hogy fasiszták vagytok.

Ez a ti szegénységi bizonyítványotok.

2015. dec. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

"De ha már annyira megoldást akarnál nekik nyújtani akkor esetleg a népességrobbanási problémára megoldást keresni, hogy ne csináljanak annyi gyereket a kilátástalanságba. (Ja, de nem úgy, hogy pl. az alig 10 milliós magyarokkal "kompenzálnád" azt!)


Addig meg kár irigykednetek! :)

"


Mondtam már,én nem irigykedem rád,vagy rátok.

Én nem akarok mások bőrén luxusban élni,ahogy ti teszitek.


Az a szomorú,hogy ti elhiszitek,hogy azért éltek luxusban,mert megdolgoztatok érte.

Mások kizsákmányolása nem munka.

2015. dec. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 Shamash ***** válasza:
Istenem, mire ideér az a bizonyos 50 millió, itt már nem lesz egy teremtett lélek sem. A magyarok kinyírták egymást!
2015. dec. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Géppuskát ragadnak és lövetik majd őket.
2015. dec. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!