Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha nem engedte be a Fidesz a...

Ha nem engedte be a Fidesz a migránsokat, akkor miért akarja most 10+10 millióval támogatni a kisebbség szaporodását?

Figyelt kérdés

Elhiszem én, hogy kellemetlenül érzi magát Orbán az EU-s statisztikák miatt, hogy a fiatal lakosság külföldre vándorol, és ennek ellenére nem engedi be a menekülteket sem, hogy javítson egy kicsit a statisztikán.

De lássuk be, a nép akarta ezt így, mondjuk ki, rasszista módon a bőrszínük alapján ítéltük meg a szíreket. Rájuk néztünk és megmondtuk, hogy ez az ember nem fog dolgozni soha, nem fog integrálódni soha, stb.

Valószínűleg nem is dolgozott volna, de nekik még egyetlen esélyt sem adtunk, egyet sem. A magyar roma lakosság meg már a századik esélyét kapja, mégis a 90-95%-uk nem akar dolgozni, és nem is dolgozik hanem állami segélyekből él és tartja el a rengeteg gyerekét.

Erre meg most hallom, hogy a 3 vagy annál több gyerekes családok 10+10 millió forint támogatást kapnak az államtól. Ennek most mi értelme volt? Én a munkámból kifolyólag több száz családot ismerek, és tippeljetek hány olyan család van ami nem roma, és 3-nál több gyerek van? Összesen 4 ilyen családot ismerek! 4 a több 100-ból.

A romáknál, pedig fordított ez az arány.


Ez most mire volt jó a Fidesz részéről? Akkor már miért nem fogadjuk el a menekültkvótát, akkor legalább az EU sem orrolna ránk, nem?


2015. dec. 24. 11:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%

Ismersz olyan cigányt, aki megfelel a feltételeknek? Én nem!

Biztos van azért elvétve!

2015. dec. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Kicsit tájékozódj, mielőtt hülyeséget kérdezel!
2015. dec. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%

előtte 2 év munkaviszony és bűntetlen előélet feltétel..


"nép akarta ezt így, mondjuk ki, rasszista módon a bőrszínük alapján ítéltük meg a szíreket. "


-felejtsük már el ezt a rohadt bőrszínezést, te is tudod, hogy nem erről van szó.

2015. dec. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%

Én nem érzem ezt az ellentmondást.

A kormány azzal kampányol, hogy a bevándorlás helyett a magyar családokat támogatja. Mivel nincs faji alapú, etnikai diszkrimináció, így természetesen a roma családok is igénybe vehetik az állami támogatásokat, ha megfelelnek a kritériumoknak, szabályoknak.

2015. dec. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
60%
Kapnak 10 milliót, amiből semmi nem marad, mire a 3 gyerek iskoláskorú lesz. Ergo termelünk egy generáció szakmunkást, meg közmunkást. Félreértés ne essék, kell az is, de nem olyan, amilyet itthon képeznek.
2015. dec. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
71%

A nem cigány nők előtt is ott a lehetőség hogy szüljenek 3 gyereket? Igen. Akkor mi a kérdés?

Munkaviszony és büntetlen előélet feltétele .meg kiszórja a cigányság nagy részét.Aki fenntmarad a rostán,az meg is érdemli a pénzt ugyanúgy mint a nemcigány.

2015. dec. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Igen ám, de az a legnagyobb hátulütője, hogy ha valaki nem tud 3-ig gyereket nevelni, vagy szülni Önhibáján kívül, akkor a 20millióból egy töredékét kell vissza fizetni Orbán zsebébe!
2015. dec. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
57%
Bármilyen törvényt hoz a kormány ,mindig lesz egy réteg aki szidja. Ezzel nem lehet mit tenni.
2015. dec. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
53%

Először én is egy kicsit vonakodva támogattam az ötletet, de így hogy a feltétele büntetlen előélet + minimum két év munkaviszony, így már mindjárt más a lányzó fekvése.


Véleményem szerint így, ezzel a feltétellel a világon semmi probléma nincs.

2015. dec. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
2 év egybefüggő munkaviszony kell szerinted a cigányság hány % át érinti?
2015. dec. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!