Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem tiltják be végre a...

Miért nem tiltják be végre a nőgyűlöletet?

Figyelt kérdés

A rasszizmus, az antiszemtitizmus tilos és a holokauszttagadás is tilos. Az antifeminizmus és a gyűlöletszítás nőkkel szemben miért nem az?

Egy nő ugyanúgy nem tehet róla, hogy nőnek született, ahogy egy fekete se tehet arról, hogy feketének. Mégis míg az utóbbit törvények védik a rasszista alapú támadásokkal szemben(akkor is, ha szóban ez történik), az előbbit a nőgyűlölökkel szemben semmi.


Itt lenne az ideje végre változtatni ezen! Járjon végre börtön a nőgyűlöletért is!



2015. dec. 26. 17:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
39%
Senki sem utálja a nőket :) Csak mostanába a fideszesek lenézik őket, mintha csak szaporodásra lennének jók, munkára már nem. Ezért tök normális ha nem kapnak annyit mint egy férfi, és őket okolják hogy nem születik elég gyerek... De biztos igazuk van, a führer csicskásai megmondták.
2015. dec. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
46%

Így lesz vége a szólásszabadságnak!

Először, csak a nácikat, aztán a nőgyülölőket zárjuk börtönbe. Utána már azokat is, aki bántja a fogyatékkal élőket, a szőkéket, a magasakat stb.

Szerinted ez hova vezet?

2015. dec. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%

Oké, tiltsuk be. Mit? Ne lehessen azt mondani egy nőre, hogy csúnya, ha csúnya(vagy ha nem)? Miért csak nőre ne lehessen ezt mondani?

Ne lehessen nőt erőszakolni? Most sem legális.


Nem értem milyen dolgokat akarsz betiltatni.

2015. dec. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 kuglofff11 ***** válasza:
55%
Az antifeminizmus NEM nőgyülölet! A nőket szeretem a feminizmust és a feministákat tiltanám be/ki.
2015. dec. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
77%

#4 Olvasd a hivatalos antifeministák oldalát, a ferfihangot, mert vannak azért gyöngyszemek :)

Egyszer találtam egy olyat, ahol egy keresztény Férfi azon szomorkodott, hogy eljött a világvége (így konkrétan) mert a nőknek is lehet a férfitól különböző véleményük.... Az ilyen "a nők hülyék/ösztönlények/buták/kevesebbet érnek" megnyilvánulások pedig mindennaposak ott.


Am kérdező én önként bevonulnék kivizsgálásra, ha egy nap azt olvasnám, hogy Orbán atyánk kiállna az egyenjogúságért..


Érdekes, hogy a konzervatívoknak mindig azzal van bajuk, hogy oda a szólásszabadság, ha nem utálkozhat mindenki kedvére, ugyanakkor a melegektől gondolkodás nélkül elvennék a jogukat, hogy egyáltalán felvállalják a nemi identitásukat, lepisszegik a nőket, amikor egyenlő keresetről van szó, és úgy általában elhallgattatnának mindenkit, akinek őket nem érintő problémáik vannak.

Ha már valakit elhallgattatunk, akkor inkább az utálkozókat hallgattassuk el.

2015. dec. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
54%
Majd ha a feminácizmust is. :D
2015. dec. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
44%

Úr Isten de buta vagy.

Milyen nőgyűlölet? Kövér kijelentésére gondolsz? Nagyon igaza van, csak a baller gyökere csináltak ügyet belőle.

Én az agyament feminizmust tiltanám be.

Aztán férfi börtönbe zárnám őket.

2015. dec. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
61%
Én szeretem a nőket. A csinos nőket még annál is jobban szeretem. Max. a homokosok nem szeretik őket. Mi a kérdés amúgy?
2015. dec. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Pro Patria ***** válasza:

Kedves 19:09-es válaszoló!


"Olvasd a hivatalos antifeministák oldalát, a ferfihangot, mert vannak azért gyöngyszemek"

- Mint ahogyab ott a nepszava.com, ahol az iszlámnáci kifejezés, az ENSZ-nek mint a világ legnagyobb antiszemita szervezetének való feltüntetése, és a Szálasi-Vona Gáborozás az egyéb finomságokkal szintén elemi érvénnyel nyer teret magának.

A regnum!-portálon mindenki Habsburg-koronázást akar, de annyian vannak, hogy többségében névszerint ismerik egymást.

Ne a gyűjtőoldalakból indulj ki. Ezek pont arra valóak, hogy valahol ezek az egyébként véleményükkel rendszerint egyedülmaradók is otthont találjanak maguknak.


Mai fejemmel kifejezetten ellene vagyok annak, hogy bármelyik hasonlót betiltsák, töröljék. Egyfelől maradjon meg, mint vélemény, látszódjon, hogy ilyen is volt - mindenből tanulni lehet, ha másként nem, elrettentő példaként felhozni.

Másfelől az elhallgattatásuk nem vezet célhoz. Ha kimondani engedik, és megcáfolják, miért valótlan, ha magát a hordozóját nem is győzi meg semmi, de más képviselői kisebb esély mellett lesznek.

Ki kell beszélni, megválaszolni, ha letapasztod, csupán elfertőződik, hiába nem veszel róla tudomást, attól még jelen van.

2015. dec. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
75%

#9

Szóval azt mondod, hogy a feminizmust se írjuk le a jópár femináci miatt? Direkt a férfihangot hoztam példának, és nem a megboldogult huffnágelt, mert a férfihang áll a legközelebb a hivatalos anitifeminista csoportosuláshoz. Nekem mindegy, hogy ki mit mondd, nem különösebben érdekel az emberek véleménye, de amikor az életem bizonyos részeit befolyásolják a szexista eszmék, akkor az nálam érthető módon átlép egy határt.

Miért, te nem tartod ótvar nagy baromságnak, hogy a társadalom a nőket nézi csak megbízható szülőnek, ezért az esetek nagy részében automatikusan az anyának ítélik a gyereket váláskor?

Ez nem "hagyjuk had legyen mindenkinek véleménye, mert elrettentésnek ez is jó" kategória, hanem csak simán visszamaradottság, aminek hatása van emberi életekre.

Ez még nem is csak a közemberek véleménye, hanem a kormány is tűzzel-vassal védi Ákost aki szó szerint azt mondta, hogy a nőknek nem az a dolga, hogy annyit keressenek, mint a férfiak.

2015. dec. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!