Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki fogja megköszönni a magyar...

Ki fogja megköszönni a magyar politikának azt, hogy tönkre vágták az országot?

Figyelt kérdés
Tök mindegy melyik pártot vesszük, egy cipőben jár mindegyik.
2015. dec. 27. 01:05
 1/7 anonim ***** válasza:
11%
Sajnos a baloldal tönkretette, de a Fidesz kezdi helyrehozni.
2015. dec. 27. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

Majd a nép, amikor fellázad.

De abban nem lesz köszönet.

2015. dec. 27. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
13%
Hát amég a Fidesz van kormányon hála Istennek nincs oka a népnek láuadni.
2015. dec. 27. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sajnos még a 48-as politikai követelések közül az első kettőt sem sikerült teljesítenünk. (sajtószabadság, és politikai felelősség) Még sokáig szabadon lopható lesz az ország.

Ha gondod van Vida Ildikóval, panaszold be Vida Ildikónál, és Vida Ildikó felállít egy vizsgálócsoportot Vida Ildikó vezetésével, akik alapos vizsgálatok után megállapítják hogy Vida Ildikó ártatlan. Itt tart Mo 2015-ben.

2015. dec. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Te miről beszélsz, nix ugri bugri, túlzásba vitte az ugrálást.
2015. dec. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gondolom,arról beszél,hogy nálunk bármilyen színezetű kormány van,mindegyiknek a saját zsebének teletömése,plusz a haveri kör jól tartása az első.
2015. dec. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Arról beszélünk, hogy ott tartok 25 évesen, hogy a családom adósságát ki kell valahogy fizetni, ezért kell kimennem Ausztriába mosogatni. Hogy ne veszítsük el a házunkat.

Nem ezt akartam, amikor elterveztem a jövőmet. Most itt vagyok félig diplomával a zsebemben, kimegyek dolgozni, nem szívesen, de ha beválik ez a dolog, nem biztos, hogy visszajövök. A barátnőm is jön velem. És ezzel ugye nem vagyok egyedül.


Csalódottságot érzek, mert el kell mennem innen, hogy egyáltalán ne kerüljek bajba anyagilag. Na ez a kemény.

2015. dec. 28. 00:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!