Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyetértesz a Civil Mozgalom...

Egyetértesz a Civil Mozgalom oktatás politikájának egyik pontjával?

Figyelt kérdés
Hosszú távon alsó tagozatban bevezetjük a kötelező napközit. Csak 4-es átlag felett lehetne a gyereket kivenni.
2010. márc. 24. 17:48
 1/7 anonim ***** válasza:

kérdés hogy miből

meg egyébként is egy kicsit nem olyan cigányfelzárkóztatós feelingje van?

2010. márc. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szerintem bármelyik lusta gyereknek jót tenne ha délután 2-kor nem haza menne az üres lakásba és bámulná a tv-t.

Amúgy a jobbikról se tudjuk miből akkar kötelező hittanórákat.

2010. márc. 24. 17:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi értelme. Nem azért mert nincs miből. És ez a 4es átlag amúgyis túlzás. Én nem voltam napközis annó szerencsére, szinte mindig hamarabb eljöhettem, és nem bántam meg. Ugyanúgy megcsináltam otthon is a házit, és legalább normális kosztot kaptam otthon+nem kellett + 1-2 órát várnom a semmire.
2010. márc. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
teljesen egyetértek...amúgy ez benne van a jobbik programjában is, csak ott tanulószobának írják:)
2010. márc. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én annak idején (80-as évek közepe) 1-2 osztályban "iskolaotthonos" voltam.


ez azt jelentette, hogy napi szinten csak 5 óránk volt, de ebből 3 délelött és 2 délután. nem 45 percesek voltak az órák, hanem 60 percesek, köztük hosszú szünetekkel.

szerintem jó volt.

2010. márc. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ÉN A NAPKÖZIT SZIVBÖL GYŰLÖLTEM!!!!!!!!!!!!!
2010. márc. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Van akinek jó lenne van akinek meg nem. Az az igazság a szülő feladatát az iskola sose tudja átvenni! A szülőnek kell megfelelő életmintával szolgálni a gyereknek! A szülő ha neveli normálisan a gyereket , kialakit benne rendszerességet, szokásokat akkor az a gyerek rendben lesz! Nagyon meg kéne változtatni a mai gyerekek munkához való állását, és a felnőttekhez, egymáshoz való viselkedését, mert szörnyen szabadelvű, énközpontú!Sajnos ez a szülő nélkül nem fog menni!
2010. márc. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!