Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán egy "becsületes magyar...

Orbán egy "becsületes magyar király" szerintetek is?


2015. dec. 28. 15:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

"Te gondolom a KSH-nak hiszel, ami Fidesz manipulált :D"


Te, meg a társaid gondolom meg a 444.hu-nak, index.hu-nak, hvg.hu-nak, meg a többi baloldali oldalnak, amik ballibsi manipulált.

2015. dec. 29. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Manipulált neked az agyad, öregem!

Látszik, hogy Orbán és mocskos bandája mekkora agymosást végzett rajtad!

Mindent a baloldalra kell fognotok!

A kórházak 90%-a romokban hever, tömegesen vándorolnak ki az orvosok, a fiatalok, épülnek a stadionok, a rendvédelmi szervek bérét emelik rohamosan, az átlag dolgozókét meg nem!

Minden nap, félóránként nyomatják az agymosó reklámot, hogy minden király itt Hazánkban!

Ha olyan jól működnének a reformok, ahogy azt a fidesz állítja, nem kéne reklámozni, hanem mindenki megtapasztalná!

2015. dec. 29. 10:24
 13/14 anonim ***** válasza:
11%

"Manipulált neked az agyad, öregem!

Látszik, hogy Orbán és mocskos bandája mekkora agymosást végzett rajtad!"


- LOL.


"Mindent a baloldalra kell fognotok!"


- Ti meg ránk.


"A kórházak 90%-a romokban hever, tömegesen vándorolnak ki az orvosok, a fiatalok,"


- Ahogy a kommunista baloldal alatt is persze.


"épülnek a stadionok,"


- Ha meg nem épülnének, akkor meg az lenne a baj. (Itt nem épül semmi!)


"a rendvédelmi szervek bérét emelik rohamosan,"


- Mert ők csinálnak is valamit.


"az átlag dolgozókét meg nem!"


- Próbálják, de csődbe menne az ország.


"Minden nap, félóránként nyomatják az agymosó reklámot, hogy minden király itt Hazánkban!"


- Nem agymosó reklám, mindenki eldöntheti hogy neki ez megfelel, vagy sem.

Ellenben a baloldal reklámjaival, amit nem a tévében terjesztenek, hanem az interneten, ami veszélyesebb a fiatalokra(16 éves vagyok, fent vagyok a facebookon sajnos, tudom hogy megy, de van akarat erőm), mert elhiszik azonnal. (Lásd: dekoráld ki a profilképed a meleg zászlóval!)


"Ha olyan jól működnének a reformok,"


- Ezt saját magad is tapasztalhatod, ha abban a közegben élsz.


"ahogy azt a fidesz állítja, nem kéne reklámozni, hanem mindenki megtapasztalná!"


- Ugh, és akkor? Vajon mit csinálna a többi párt?


Egyébként már én is tudom, értelmetlen itt erről vitázni, annak ellenére hogy folyamatosan felhozzátok.

Lehetetlen itt bármelyik félnek is igazat adni, mindenki írhat bármit.

És amikor a többség egy feltehetőleg jó választ ad, a többség leszavazza, viszont az nem biztos hogy rossz.

De mondjuk egy látogató meg a szavazás eredményének hisz, ez itt a gond, ahogy a demokráciával is. A többség dönt.

Na de ez a baj. Mert mi van, ha azt a többséget bizonyos érdekek befolyásolják?

Felteheted nekem is ezt, hogy mi van ha Fidesz befolyásol engemet? Ti ezt hihetitek, de nem így van.


Aki teheti, pontozzon le, nem szeretném ha nyugtalanul térne nyugovóra.

2015. dec. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
És amikor VALAKI egy feltehetőleg jó választ ad*
2015. dec. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!