Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaz, hogy Orbán Viktor...

Igaz, hogy Orbán Viktor pszichiátriai kezelés alatt állt, mert nem bírta a 2002-es választási vereséget feldolgozni?

Figyelt kérdés
2015. dec. 29. 22:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Igaz.
2015. dec. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
17%
Nem igaz.
2015. dec. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%

Igaz.


De ami még felháborítóbb, hogy Svájcba járt egy méregdrága pszichiáterhez. A gyerekeit is ott taníttatja, méregdrágán a magyar adófizetők pénzéből.


De kérdem én, miért járt külföldre orvoshoz, ha a magyar egészségügy kitűnő? Miért taníttatja Svájcban a gyerekét, ha a magyar közoktatás az élen van?

Még ha nyilvánvalóan hazudik is, nem kéne példát mutatnia az országnak, legalább saját családja által?

2015. dec. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%

A legboldogabb napja lesz az országnak, amikor ismét vereséget szenved.

Úgy fog sírni az általa létrehozott rendszer szabályain ellenzékben, mint egy rossz...:)

2015. dec. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
29%

"De ami még felháborítóbb, hogy Svájcba járt egy méregdrága pszichiáterhez."


Grázzal szól a híres sztori, az meg nem Svájcban van :).

Amúgy meg csak egy rosszindulatú balos történet, egy a sok közül.

2015. dec. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Koplárovics Béci ***** válasza:
55%
Ti már csak tudjátok :) Együtt voltatok vele a klinikán :)
2015. dec. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
18%

Simán lehet, hogy igaz. Még számomra is nagy csalódás volt, hogy a rendszerváltás óta az egyetlen normális kormányt nem választották újra.

Sajnos inkább a nyilvánvalóan hazudó Meggyesi kellet.


De Orbán azóta sokat tanult. Ma tudja, hogy hazugság nélkül nem lehet nyerni, a korrupció és a hazaárulás pedig nem számít. És az emberek meg is választják.

2015. dec. 30. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
45%
Nem a 2002-es, hanem a 2006-os bukta miatt (amikor Gyurcsány feltörölte vele a padlót a miniszterelnök-jelöltek tv-vitája során).
2015. dec. 30. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Jeszyke válasza:
85%

Én is hallottam erről a sztoriról, bár nem tudom sem bizonyítani, sem cáfolni. Annyi apró különbséggel tudom másként, hogy egy Kalifornia állambeli pszichiátrián kezelték. Mindenesetre kellemetlen dolog lehet egy hajszálnyival veszíteni. Emlékszem rá, rendkívüli indulatokkal terhelt választás volt...


Ahogyan Debreceni József megírta a nagysikerű Orbán Viktor c. könyvében, hogy a 2002-es választást nem a szocik nyerték meg, hanem Orbán vesztette el. Minden közvélemény-kutató azt sugallta a Fidesznek, hogy befutók lesznek. A szerző szerint a Fidesz-vereség alapvető oka a konfrontatív politika túlzott erőltetése volt, és ebben szerintem is nagy igazság van.


Orbán hatalmasat markolt, irdatlan tömegeket volt képes megmozgatni, de még ennél is több embert lökött át a másik oldalra.


Ha a pszichiátriával kapcsolatos történet ugyan szóról-szóra nem is igaz, de a mozgatórugóit láttam magam körül. Sok Fidesz-fan borult ki, egyesek elkezdték durván és cinikusan sértegetni a szocikra szavazókat.

2016. jan. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

úgy tudom, ezt csak a bal-liberális sajtó és háttérintézményei terjesztik.

Úgy látom, eléggé sikeresen.

2016. jan. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!