Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen pszichiátriai betegségg...

Milyen pszichiátriai betegséggel kezelik Orbánt? Egyáltalán igaz?

Figyelt kérdés

Egy másik kérdésben írta valaki, de már más kérdésben is láttam utalást rá.

Ez csak hülyeség vagy ő maga is mondta?



2015. okt. 13. 03:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
23%
Ez bar.omság.
2015. okt. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
60%
A rendszeres grázi kezelés költségeit ki fizeti?
2015. okt. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
2.es nem tudom,és szerintem nem vagyok egyedül, hogy milyen grazi kezelésről beszélsz.
2015. okt. 13. 16:05
 4/14 anonim ***** válasza:
82%
Leginkább paranoid skizofrén, de pontos diagnózist csak azok az orvosok tudnának adni, akik még mindig nem adtak rá muszájkabátot, hiszen nem az ő miniszterelnökük, miért is zavarná őket?
2015. okt. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Ez nem valószínű.


Nem tudna még látszólag sem rendszeres életet élni. Nem látszanak a tünetek rajta.

Persze, lehet azt is mondani, hogy gyógyszert szed, de nagyon kicsi a valószínűsége, hogy akkor a gyógyszerezés nem látszana.


Szerintem csak kitaláció az egész.


Nem valószínű az sem, hogy a nyugati média nem támadta volna meg már, ha a legkevesebb alapja is lett volna.

Mint ahogy mindenki mást is szétcincálnak az újságírók.

2015. okt. 13. 23:14
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Vannak tünetek, amik nyilvánosan is előjönnek, pl. a nyelvnyújtogatás, grimaszolás.

Ezek szakemberek szerint erős pszichiátriai szerek szedésének tudhatók be.


https://www.youtube.com/watch?v=GIzpG33cOHQ

https://www.youtube.com/watch?v=jDa_hfbJQB0

https://www.youtube.com/watch?v=kkxN1eo9npU

[link]

2015. okt. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Az első videó egy fontoskodó nő szájfosása- bocs a kifejezésért, de az-.


Nagyon rendesen viselkedik az Orbán a nő szövegéhez képest. Egy-egy szóra vág képet. Nem tudni pontosan, miről beszél a nő, de nyilvánvaló szószaporítás, okoskodás; csoda, én se bírtam volna jobban. Elkezdtem fésülködni, vakartam a fülem, és -reggeli után lévén- a nyelvemet az ínyemen-fogamon körbemozgattam.


Lehet, hogy akkor én is beteg vagyok, ha nehezen tűröm a szájmenéses idővesztegetést?

2015. okt. 14. 15:44
 8/14 A kérdező kommentje:

A második videón én inkább azt látom hogy nyeleget, nem a nyelve a lényeg, a nyakát is kicsit igazítja,ahogy nyel, mint amikor az ember torka karcol, kiszárad, és állandóan nyel, mert nincs a kezeügyében innivaló, hogy a száraz torkát nedvesítse.

Hogy nyelés előtt-után nyitogatja a száját, az lehet attól ,hogy az orrán meg nem tud levegőt venni.


Lehet, hogy betegféle volt.

2015. okt. 14. 15:52
 9/14 anonim ***** válasza:
92%
Lehet. Viszont akkor 2-3 éve náthás szegény, mert minden nyilvános szereplésekor előjön a nyelvöltögetés (sajnos közelebbi felvételt nem találtam, pedig van olyan is).
2015. okt. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

a harmadikon -többször is megnéztem- lassított felvételek vannak. A pofák, amiket vág a szöveggel összefüggésben vannak különben.


Mitől lenne a mimika betegség mutatója?

2015. okt. 14. 16:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!