Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nektek mi a véleményetek a...

Sulek Péter kérdése:

Nektek mi a véleményetek a Demokratikus Koalícióról?

Figyelt kérdés
Úgy összességében a vezetésről, a tagokról , a programjukról,a munkájukról. Ha tetszik miért, ha nem min kellene javítaniuk ?
2015. dec. 31. 15:15
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
61%
A vezetőjük egy nulla Orbán gyűlöletből élnek. Különösebb program nélkül.
2015. dec. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Azért, Orbánék is feszt csak Gyurcsányoznak :)
2015. dec. 31. 15:21
 3/30 anonim ***** válasza:
69%
Az a programjuk, hogy mindent lehúznak amit a Fidesz mond, és uszítják a népet Orbán ellen (fura hogy személyesen Orbán ellen sokszor, ezzel erősítve a köré kialakult személyi kultuszt), ezen kívül nem sok értelmes dolgot hallottam tőlük.. Ja de segítsünk mindenkin, számoljuk fel az éhezést, meg segélyt minden rászorulónak, az állam fizesse ki mindenki helyett a hitelt, fizesse ki mindenki helyett a bebukott kockázatos befektetésüket, emelje meg a minimálbért meg mindeni fizetését, és mindezek mellett csökkentse az adókat.. Bazze ilyeneket én is tudok mondani :D
2015. dec. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
60%
Lesújtó...
2015. dec. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
68%

Magyarországon sok ember van, aki alkalmas lenne politikusnak és szeret is politizálni. Nem rászorulva bukott, már egyszer kirugott politikusokra.


A cégeknél is ha van több jelentkező, nem azt szokás felvenni, akit egyszer már kirugtak rossz munkavégzés miatt.


A fentiek megújulhat a Dk akármennyire, de én, mint főnök, még akkor sem venném fel újra Gyurcsányt, ha Szálasi szobrot avatna.

2015. dec. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeket értem :) Akkor MSZP vagy DK melyik a jobb ? mi a különbség köztük :)
2015. dec. 31. 15:24
 7/30 A kérdező kommentje:
Szerintem Gyurcsány nem egy bukott politikus :)
2015. dec. 31. 15:25
 8/30 anonim ***** válasza:
37%

Orbán nagyon is Fél Gyurcsánytól, mindig Ő benne keresi a hibát, hogy Gyurcsány Ferenc és Bajnai Gordon ideje alatt ez meg az ment tönkre, romlott az oktatás színvonala, romlott az EÜ.

Meg a másik, hogy Gyurcsány csak azért hibás, mert lopott, hazudott.

Orbán ezeket nem csinálja?

Dehogy nem!

Ő is ugyanúgy teszi a dolgát, csak többet lop jóval, mint Gyurci!

2015. dec. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
46%

ma 15:25

Többet lop? :D

Honnan tudod? A baloldali médiából? :D

2015. dec. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
32%
Hazaárulók, mint a többi!
2015. dec. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!