Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért ilyen magas itt a...

Miért ilyen magas itt a Jobbik szimpatizánsok száma?

Figyelt kérdés

Nemrég tettem fel ezt a kérdést:

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__746..


Meglepődtem, hogy az emberek fele a Jobbikra szavazna!

Hogyhogy ilyen sok Jobbikos van itt?



2015. dec. 31. 17:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Mert fiatalok gyakrabban használják ezt az oldalt.
2015. dec. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
23%
Csak a Fidesz! Sajnos még sokan bedőlnek a Jobbiknak amit Oroszországból pénzelnek és tejesen eltörölnék a jogállamiságot. De annak örülök hogy sosem lesznek kormányon mert azért az emberek látják hogy nem kell az a radikálisnak mondott tv-ket betiltani akaró párt aki egyszer kilépne az EU-ból máskor meg a képviselőik ott ülnek kinn Brüsszelben és a fizetésüket felvéve szónokolnak. Meg Novák Előd vésővel 50 újságírót meghívva indul a Szovjet emlékműnek mikor tudja hogy elviszik a rendőrök mert előre mindenkinek szólt. Direkt csinálják a feszültséget. Ilyen a Magyar Gárda ami pénzért vonul bárhova ahova hívják.
2015. dec. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%
Hehe, 4+8 év Mszp iletve 4+5 év Fidesz kormányzás után nem csoda, ha a Jobbik erősödik...
2015. dec. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
35%

Én KDNP-s fiatal vagyok.

(Még nem szavazhatok)


A TV2 meg az RTL mocskolódásai, no meg komcsi emlékmű tényleg nem kell.


A Jobbik régi vonalával egyetértek, nekem az nem tetszik, hogy a cigány Vona lesz.pta a fél LMP-t (ne tessék szószerint érteni).

2015. dec. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
35%

"A Jobbik régi vonalával egyetértek, nekem az nem tetszik, hogy a cigány Vona lesz.pta a fél LMP-t (ne tessék szószerint érteni)."


Már nem azért, de épp hogy a sztereotípikus jobbikosok szoktak cigányozni, amit a te oldalad mindig mélységesen elítélt...

2015. dec. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

ma 18:33

KDNP-s fiatal, aki még nem szavazhat, de komcsizik, és a Jobbik "régi vonala" jött be neki.. Hmm érdekes :D

2015. dec. 31. 18:39
 7/11 anonim ***** válasza:
49%
#4: Jó tudni legalább van 1 db fiatal aki KDNP-re szavazna. Hidd el nem sokan vannak ezzel így! A KDNP már egyedül nem is mérettette meg magát 1998 óta. Nem véletlenül. Mert még az LMP és a DK is sokkal több szavazatot kapna.
2015. dec. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

ma 18:42

Talán azért, mert a képviselői fizetésük felvételén kívül semmit nem csinálnak!

Ja vagyis de: néha benyújtanak egy javaslatot a képviselői fizetés növelésére, néha meg betiltják a boltok nyitva tartását..

2015. dec. 31. 18:47
 9/11 anonim ***** válasza:
31%

Mert nem hiszem, hogy az Orbán- és Gyurcsány-hívő öregasszonyok sokat irkálnak GYK-ra.

Nekik ott vannak a Facebook oldalak.

2015. dec. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Nem baj az, hogy cigány.

Az a baj, hogy a nemzeti oldal cigányozó részén egy ilyen "valami" áll. Ránézésre cigány (ami nem baj, mert sok értelmes cigány lenne, de pont nem Kolompár, Farka meg Vona).


Kérdező, a kommunizmust én személyesen nem éltem meg, de az apai vonalam vagyonát elvették, több felmenőmet kivitték a SZU-ba ("málenkij robot", hadifogság, kulákság).



A Jobbik korábbi választási programjai megtalálhatóak az interneten (ha más nem, akkor a lényeg).

2015. dec. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!