Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a fontosabb számodra egy...

Mi a fontosabb számodra egy hírforrás neve? Vagy hogy az írás ne legyen névtelen, és lehetőleg kép is legyen róla?

Figyelt kérdés
2010. márc. 25. 08:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Látom kedves kérdező nagyon böki a csőröd hogy a Jobbik sem szent és sérthetetlen.


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__746..



"Nem tűnt fel hogy, névtelen írás, kép nélkül?


Szerinted ez a válasz nem hasznos.


A válasz írója 68%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 08:30"

2010. márc. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Kb olyan az ilyen hírforrás mintha azt állítanám hogy Gyurcsány meg Orbán hevesen pettingetek a Hősök terén.

Láttam, leírtam, igaz nincs neve, felelőse, sem kép csak betű.


Akkor GY F és OV a Hősökön? Nem gusztustalan?

2010. márc. 25. 08:51
 3/6 anonim ***** válasza:

a kurucinfó a barikád és még sorolhatnám hogy melyikek ilyenek még..mégis emberek százezrei olvassák őket...


nem hinném hogy az index-szel van itt a fő probléma.

2010. márc. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezt én is szeretem, az index is olyan mint az RTL. Semmit mást nem tesz mint megpróbálja magát hitelesnek beállítani és miután ez sikerült, elég ha csak egy szemtanú szerint közölnek egy hírt. Amit mások is átvesznek és kész ennyi, készen van a "hír". Ez történt "mer' hányan megírták már, biztos igaz...meg az indexen is volt!":) Egy röhej az egész ami itt megy:) Amúgy meg ha így is történt, én egyet értek vele. Nehogy már ne éljen vele, ő talán nem ér annyit, mint egy MSZP-s? Meg lett választva, ennyi, neki ez jár. Én ezt nem nevezném visszaélésnek, azt már inkább mikor milliókkal élnek vissza.
2010. márc. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

nem hinném hogy az index-szel van itt a fő probléma.


Nem? Akkor miért jelentet meg anonim írásokat?

Miért nem vállalja senki?


Szerinted mennyire hír és mennyire kreálmány?


Pontosan a kurucot emlegeted akinek nincs is önálló hírei, csak átvett.


A barikádba pedig 1 az az egy, anonim hír sincs.


Jahh hogy neked nem tetszenek, a retorika, a tartalom?

Annak semmi köze a hitelességhez, a hitelesség ott kezdődik hogy a hírforrásnak van neve.

2010. márc. 25. 09:13
 6/6 anonim ***** válasza:
Sokan akkor sem hisznek a kurucinfónak ha képet és videót is csattolnak a cikkhez... na ez ami szánalmas ;) Az index híreit nem szabad olvasni mert zsidók szerkesztik, folyton a Jobbikot akarják lejáratni, hogy aztán akadálytalan legyen Magyarország Izrael általi felvásárlása. Az összes cionista hungarofób zsidó ezen dolgozik, kell vigyázni nagyon ha azt akarjuk, hogy magyarország a miénk maradjon.
2010. márc. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!