Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Magyarország agrárország,...

Ha Magyarország agrárország, akkor miért is nem viselkedünk úgy?

Figyelt kérdés

Rengetegen laknak városban, akik feleslegesen vannak ott, hiszen a vidéki élet egészségesebb és természetközelibb, valamint jobban megfelel Magyarország karakterisztikájának.

Ez a városi lét egy kommunista csökevény, ők kényszerítették városba a magyar lakosságot, ők tehetnek mindenről. A magyar ember falun érzi jól magát, hiszen az a természetes közege, ott éli meg a nemzeti hovatartozását és kereszténységét, mivel a falusi ember sokkal vallásosabb és a magyarok jó keresztények.

Sajnos kihalnak a falvaink, mert egyre kevésbé vagyunk magyarok és keresztények, habár ez a kettő közel azonos. Minden magyar jó keresztény, de nem minden keresztény magyar. Ők lehetnek mások is.


Nem volt elég még a Rákosista önkényből? Nem kéne a magyaroknak visszatérniük természetes közegükbe, a falvakba és földmíveléssel foglalkozniuk a kommunista városi élet helyett? Ott lehetne templomba is járniuk, ami visszatérés lenne a gyökerekhez.


Nagyon örülök neki, hogy a Fidesz-KDNP jó irányba vezeti az országot ilyen téren. Orbán Viktor szeretné, ha az ország olyan lenne, mint régen, én érzem. De ez sajnos még nem elég.

Valahogy el kéne szegényíteni a városi lakosságot, hogy vidékre költözzenek és újra virágozzon a magyar föld, pont mint régen.



2016. jan. 5. 09:18
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
56%
Hopsz fél tíz, itt a trollkérdések ideje! :-)
2016. jan. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

"Hopsz fél tíz, itt a trollkérdések ideje! :-)"


Igen? Nagyon vicces vagy a vigyorgó fejeddel, de én itt most komoly dolgokról beszélek. Ha valami nem tetszik, nyugodtan el lehet menni más kérdésekhez.

2016. jan. 5. 09:25
 3/25 anonim ***** válasza:
76%

Lényegében troll vagy.

De az igazság az hogy most adtak el egy csomó állami földet. De nem a falusi gazdálkodónak. Hanem a nagybirtokosoknak akiknek volt rá sok pénzük.

Na inkább ezeket a földeket a közeli önkormányzatoknak kellett volna adni vagy ottani gazdálkodóknak.

2016. jan. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
26%

Nézd haver ez akkora baromság, hogy csak azért nem jelentettem modinál, mert így mások is tudnak egy jót szórakozni! :-)

Amúgy tudod van olyan pont, hogy "ez a kérdés egyértelműen csak kitaláció" -márpedig ez az, azért remélem, hogy ennyire senki sem ostoba, hogy ez komolyan gondolja ugye? :-)

2016. jan. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Az ideális állam olyasmi lenne, amit Szálasi Ferenc is leír az Út és Célban, de én inkább királyságot szeretnék, mert mégis csak az a magyarság természetes közege.

Nemzet, kereszténység, ez a két fő erény, melyet követnünk kell és Hazánk újra felvirágzik majd.


https://www.youtube.com/watch?v=6EbV_-GaK3A&noredirect=1

2016. jan. 5. 09:36
 6/25 A kérdező kommentje:

"Szent István királyunk Szűz Mária oltalmába ajánlotta országunkat! Vigyázz ránk jó anyánk! Kérjük őt segítsen továbbra is minket, hogy a megkezdet úton haladhassunk tovább!!! A sátán gonosz kisértéseitől ments meg Uram minket!!"


Látjátok, ott van a videó alatt is!

2016. jan. 5. 09:44
 7/25 anonim ***** válasza:
58%

Ezzel a sok természetes közeggel elmehetnél egy dokumentumfilm narrátorának.


Dö hungariansz díp in dö foreszt..., díp in dö foreszt őőőőő díííp in dö foreszt

2016. jan. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
70%

'de én inkább királyságot szeretnék, mert mégis csak az a magyarság természetes közege.'


Lejárt már a királyság ideje.

2016. jan. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
74%
Én a városokat ledúratnám dózerrel.
2016. jan. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
75%

'Én a városokat ledúratnám dózerrel.'


Inkább ne. Nagy múlttal rendelkező városaink vannak :)

2016. jan. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!