Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nézed ma este az m1-en az LMP...

Nézed ma este az m1-en az LMP bemutatkozását?

Figyelt kérdés

21-kor lesz úgy mint tegnap a jobbiknak.

Csak mondom a jobbik katonáknak hogy nem tilos ám nézni ezt sem. Mivel tegnap körülbelül 5-6 ilyen kérdés hangzott el, ma meg egy sem így gondoltam megkérdezem.


2010. márc. 25. 19:45
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
59%
Én meg fogom nézni, bár nem Tv-n ,hanem majd interneten, de egy félórával később már fent lesz az mtv-hu-n, mint tegnap a jobbikos is. És jobbikos vagyok. Ezt a "jobbik katona" kifejezést hátrahagyhatnád, nemtudom minek kell provokálni. Én is mondhatnám hogy komcsi maszopos, meg zsideszes...
2010. márc. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
50%
Nézni fogom! Szebb Jövőt!
2010. márc. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
30%
úgy tudom a jobbikosok nem fogadják el senki másnak a véleményét, ezért nem is kéne nézniük, de nézni fogják, hogy már megint miben provokálják a jobbikot.
2010. márc. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
84%
Jobbikos vagyok. Nem sokat tudok róluk, annyit hallottam idáig, hogy kb az szdsz utódja. Nézni fogom, mert érdekel. Szebb jövőt és kösz az infót.
2010. márc. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
75%
38% unalmas vagy... Elfogadom más véleményét, a tiedet is. És a másik kérdésnél, pedig nem kaptam választ arra hogy most én is nagyokos jobbikos vagyok ugye?
2010. márc. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
5%
Ööööööö áááááááááá íííígeeeeeen, miiiiiii jóóóóbbííbíbíbíbíííííkoooooosooooook iiiissss szoooktuuuunnnkk t t t téééévéttt nééézniiiiííííí ííí, ééééé mmműűűűűűűűveeellllőőőőőőőőőőődddníííí
2010. márc. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Örülök hogy nézitek csak meglepődtem hogy nem tettétek fel a kérdést 3-szor.
2010. márc. 25. 19:51
 8/28 anonim ***** válasza:
38%os tényleg unalmas, minden kérdésnél a Jobbikról ír, akkor is ha a kérdésnek köze sincs a Jobbikhoz. Megrögzött jobbikmániás :D
2010. márc. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
88%

Én is Jobbikos vagyok, és semmi bajom az LMP vel.

Kíváncsi vagyok rá.

2010. márc. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Valamikor sort kerítek rá, ha nem is a tv-közvetítést nézem meg. A Vona-interjút is láttam, ezt sem hagyom ki. Valaki nem tudja nekem véletlenül megmondani, hogy vajon Mészáros Antónia lesz-e a kérdező vagy valaki más?
2010. márc. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!