Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nézed ma este az m1-en az LMP...

Nézed ma este az m1-en az LMP bemutatkozását?

Figyelt kérdés

21-kor lesz úgy mint tegnap a jobbiknak.

Csak mondom a jobbik katonáknak hogy nem tilos ám nézni ezt sem. Mivel tegnap körülbelül 5-6 ilyen kérdés hangzott el, ma meg egy sem így gondoltam megkérdezem.


2010. márc. 25. 19:45
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
77%

Jobbikos vagyok és én is megnézem


szebb jövőt!

2010. márc. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
27%
69 kivételes jobbikos vagy. annál az evindens kérdésnél azt hittem másik jobbikos írta. igen észrevettem, hogy nem zsidózol meg kommunistázól ha valaki éppen dícsőíti a jobbikot. és ezért vagyok ilyen agresszív a jobbikosokkal szemben, mert a nagy részük egyszerűen elveti más ötletét, hiába van jól levezetve és megindokolva. már belefáradtam a szakmai érvelésbe.
2010. márc. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
A mai parlamenti elitet 100%-ban le kellene cserélni. Volt 20 évük bizonyítani, de semmit sem tudnak felmutatni. MSZP mutat egy autópályát, pár iskolát stb., noha azt már nem teszi hozzá milyen áron, és hogy ennyiből mennyit lehetett volna építkezni!
2010. márc. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Nézem, szebb Jövőt!
2010. márc. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

úgy tudom a jobbikosok nem fogadják el senki másnak a véleményét, ezért nem is kéne nézniük, de nézni fogják, hogy már megint miben provokálják a jobbikot.



Te ahogy vagy úgy vagy hülye.


Nem vagy képes megérteni, hogy a Jobbikosok a mai parlamenti pártokat azért nem fogadják el, mert semmi esélyt nem látnak arra, hogy a kutyából szalonna lenne.

2010. márc. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Köszönöm 38!
2010. márc. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
előző vagyok: elfogadom más véleményét, de csak akkor ha nem dől be a mai parlamenti elitnek. Nem az ideológiával van a gond vagy a véleménnyel, hanem azzal hogy olyan pártokra szavaznak amik gyerekesen szidják egymást, lejáratókampányt folytatnak, de semmit sem tudnak felmutatni az elmúlt 20 évben!
2010. márc. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Én inkább adnék esélyt az új pártoknak, pl az lmpnek is, mint azoknak akik már "bizonyítottak" 20év alatt csak loptak, ezután mért ne tennék meg? Esélyt kell adni az újaknak is, hátha egyszer eljön a változás és nem tolvajok fognak ülni a parlamentbe hanem normális emberek akiket nem a pénz érdekel hanem hazája és a népe sorsa. Egy Jobbikos.
2010. márc. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

A válasz írója 38%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:54


Kérdezhetek tőled speciál valamit?

2010. márc. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

"A válasz írója 38%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:54


Kérdezhetek tőled speciál valamit?"


csak demagógia mentesen.

2010. márc. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!