Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az Atv egyenes beszéd nevű...

Az Atv egyenes beszéd nevű műsora napi aktualitásokkal foglalkozik. Akkor miért nem foglalkoznak a kölni erőszakos támadásokkal?

Figyelt kérdés
2016. jan. 7. 06:28
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Mert nem Magyarországon van. És nem politikai.
2016. jan. 7. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Komolyabb válasz?
2016. jan. 7. 07:11
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Komolyabb válaszért telefonálj be az Atv szerkesztőségébe. Amúgy ezzel a témával az Esti Start már foglalkozott.
2016. jan. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%

Mert az egyenes beszéd című műsorban vendégeket hívnak és azzal beszélgetnek, na de ebben az esetben kit hívjanak meg? Kivel beszéljék meg? Ez a műsor arra épül fel hogy legfőképp magyar közéletben történt eseményeket elemezzen.

Tegnap a Hosszú Katinka ügy miatt Gyárfás Tamás. A MAHÍR oszlopok miatt meg Magyar Görgy volt a cég ügyvédje a vendég. Meg Debreczeni József író meg az okból hogy a "Fidesz mindent megtehet".

2016. jan. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
45%
Nem érdeke.
2016. jan. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szóval senkit nem lehet behívni értem? Tehát véletlen se arról van szó hogy kellemetlen lenne róla beszélni fõmûsor idõben egy bevándorláspárti baloldali médiának.
2016. jan. 7. 11:16
 7/9 anonim ***** válasza:

#6: "Szóval senkit nem lehet behívni értem? Tehát véletlen se arról van szó hogy kellemetlen lenne róla beszélni fõmûsor idõben egy bevándorláspárti baloldali médiának."


Na, kibújt a szög a zsákból. Provokációnak szánod a kérdést, megmondjuk miért nem erre csak fújod tovább. Főműsoridőnek számít az este, mint írták volt róla szó az ATV-n ne csak Kálmán Olgát nézz máskor. Szóval nem kellemetlen mert volt róla szó. RTL-en is mielőtt azzal jönnél. Bár neked mindegy nem fogadja be az agyad a valóságot csak jót gyűlölködhetsz az éltet. De tudjuk, ő a hibás hogy nem hívja meg a Kölni polgármestert.

2016. jan. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én nem gyûlõlködöm. Csak feltettem egy kérdést .Az rtl meg nem érdekel nem azt kérdeztem. És ne hogy már csak a kölni polgármestert lehessen meg kérdezni ez ügyben. Egyszerûen kellemetlen fel hozni a témát valószínûleg
2016. jan. 7. 12:30
 9/9 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem vagyok rendszeres nézője az ATV-nek,de azért az "Egyenes beszéd"-et jónéhányszor láttam és én is azt tapasztaltam,hogy többnyire belpolitikával foglalkozik. Viszont itt más hozzászóló azt írja,hogy más ATV-s műsor foglalkozozott a kölni eseményekkel.Gondolom olyan műsor,amelynek inkább a külföldi események tartoznak a profiljába.Márpedig akkor már eleve nem igaz,hogy nem foglalkoznak a témával.
2016. jan. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!