Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Rezsicsökkentés eredményessége...

Cartridge kérdése:

Rezsicsökkentés eredményessége milyen mértékű?

Figyelt kérdés
Lehetőleg konkrét adatokkal, statisztikával esetleg elemzésekkel megtűzdelve. Dánke sőőn!

2016. jan. 10. 02:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
47%

Kinek, milyen rezsicsökkentés?

(Statisztikával nem szolgálok, mert azt úgysem hinnéd el, hiszen nem te hamisítottad!)

.

Aki medencéje vizét (még ha fedett is) villannyal fűtötte/fűti és az áram egy része sem volt lopott, most jól járt.

Az a vidéki, akinél nincs gázfűtés, hanem fával/szénnel kénytelen fűteni, a szállítási díjak emelkedése miatt még akor is rosszul árt, ha a tüzelője ára netán nem emelkedett.

.

A magam részéről csak annak a statisztiának hiszek, amit ÉN hamisítok!

Kérdezd a közmunkást, mennyit javít életszinvonalán az 1%-os szja csökkentés, közben olvasd el, mit ír erről a KSH!

2016. jan. 10. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%
nem csak közmunkások élnek ebben a csöves országban kedves első...
2016. jan. 10. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
55%
Én, tökéletesen meg vagyok vele elégedve. A fűtést nézve, ugyan az az épület, ugyan az a rendszer és éves szinten ugyan úgy fűtve, több mint dupláját fizetem. Nekem be jött. Még egy csökkentés és 5 évvel ezelőttinek, a háromszorosát kell fizetnem.
2016. jan. 10. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
37%
Jelentősen többet kell fizetni mióta csökkent.
2016. jan. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
44%
Hát aztán bäszottul csökkent a rezsi, inkább többet fizetek 3000-rel, mint kevesebbet!
2016. jan. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
:) Ne már. Valamire csak jó volt, nem?
2016. jan. 10. 09:27
 7/14 anonim ***** válasza:
29%
"Ne már. Valamire csak jó volt, nem?" Propaganda értékű volt, semmi másra.
2016. jan. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Konkrét adat. Kazán átvizsgálása rezsicsökkentés előtt 1000Ft alatt volt. Rezsicsökkentés után, mikor már állami dolgozóként jött ki megvizsgálni ugyanaz az a személy, a csekk már 1940 forintról jött.
2016. jan. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem a megfelelő helyen keresel.
2016. jan. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Semmire nem jó a rezsicsökkentés!!!
2016. jan. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!