Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbikosom miért csak a...

A Jobbikosom miért csak a Fidesz plakátjait tépik le és a MSZP-st békén hagyják?

Figyelt kérdés
Mifelénk ez a jellemző.
2010. márc. 26. 15:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
19%
azért mert, különben nem tudnád kiírni ide a napi hülyeségedet!
2010. márc. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
22%
Nálunk az MSZP-sek egytől egyig össze vannak firkálva, le vannak tépve. A Fideszesek 80%-a sértetlen.
2010. márc. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
53%
Én idáig arról hallottam, hogy a Fideszesek szedik le a Jobbik plakátjait, szerencse, hogy nem pár poszteren múlik, hogy az emberke kire szavaznak.
2010. márc. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Plakátokat leszedni aljas dolog, bármelyik oldal is teszi azt. Az állampolgár feladata eldönteni, ki is mondja az igazat, és ezen nem változtat néhány plakát letépése. Ellenben szennyezik a környezetet.
2010. márc. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
79%
Mifelénk senki sem tépi le senki plakátját. Nem tudom hogy te láttad-e a saját szemeddel hogy a Jobbik párt tagjai vagy jelöltjei szaggatják a plakátokat, nekem ilyen gondolat eddig meg sem fordult a fejemben. Úgy vélem hogy azon Jobbik szimpatizánsok/szavazók (nem Jobbikosok) akik ilyet tesznek, a nép legaljába tartoznak. Megvetni valóak, s ugyanúgy büntetni kell őket mint másokat. Egy Jobbik szimpatizáns voltam.
2010. márc. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Mutassál már EGY olyan képet, videót ami ezt bizonyítja. Annyira szánalmasak vagytok, hogy ilyen kitalált agyament sztorikkal vakítjátok a népet.


Ha normális kérdést nem tudsz feltenni, ha Isten csak ennyi ésszel áldott meg mint amennyit mutatsz belőle - inkább csendben figyelj.

2010. márc. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Továbbá lerí erről hogy kitaláció. Honnan tudod hogy jobbikosok voltak? Rá volt írva a pólójára? Vagy a plakát tépkedés közben kiabálták hogy szebb jövőt?


Nem gondolod hogy elhisszük ezt a hülyeséget. Ennyi erővel lehetett mszp-s is, vagy mdf-es. Na OFF-old magad

2010. márc. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Nem téptek le még egy FIDESZ vagy MSZP plakátot sem jobbikosok.
2010. márc. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
78%

"Plakátokat leszedni aljas dolog, bármelyik oldal is teszi azt. "


Szerintem kitenni őket sokkal aljasabb és környezetszennyezőbb..

2010. márc. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy földalatti haranghernyók tépkedik le a választási plakátokat, hogy ezzel egymás ellen fordítsák a különböző pártideológiai csoportokat és végül nyugodtan elfoglalhassák Magyarországot.
2010. márc. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!