Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek mi lesz a következ...

Szerintetek mi lesz a következő választások eredménye? Marad a FIDESZ? Vagy talán a JOBBIK lesz a befutó?

Figyelt kérdés
F
2016. jan. 10. 19:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Tavaly ilyenkor azt mondtam volna hogy a Jobbik.

Sajnos a menekült politikájuk megerősítette őket ( mármint ezt kivételesen jól csinálták, csak sajnos megerősödtek ). Még van több mint 2 év, ki tudja. Mind a két párt elég erős. A Jobbik fokozatosan erősödik, a Fidesz ugrál ( néha van egy-egy jó húzása a sok rossz mellet ), de egy bizonyos szintet meg tud tartani. Még nagyon sok minden fog történni ebben a 2 évben.

2016. jan. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Fidesz.
2016. jan. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Akik a Fideszt mondták mind lepontozódtak, pedig 2016-ot írunk, és a Fideszt nem közelíti meg egyik párt se, még fele annyi támogatója sincs senkinek. Minden jel arra mutat hogy marad a Fidesz.


Nem vagyok Fideszes csak ésszerűen gondolkozok.

2016. jan. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

- 11/13 Időpont tegnap 23:40 -


*Én is pont így voltam, láttam némi esélyt eddig a Jobbiknak. De megtört a lendület, nem jól kommunikáltak a menekültválsággal kapcsolatban. Pedig még tavaly minden esélyük megvolt hogy felzárkózzanak, már az a lendület is kevés lenne mint ami volt. De még sok minden történhet persze addig.


Utolsó voltam*

2016. jan. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

2018:


a, Vagy


Fidesz-KDNP-Jobbik koalíció (valószínűbb)


b, vagy:


Fidesz-KDNP-LMP koalíció (lehet realitása)


c, vagy: Fidesz-DK koalíció


d, Vagy nagykoalíció (mindenkivel): kevéssé valószínű

2016. júl. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!