Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaz hogy a lakosság fele éhezik?

Igaz hogy a lakosság fele éhezik?

Figyelt kérdés
Nekem ez nagyon csúnyán ferdítésnek tűnik, például nálunk én is és a munkatásraim is minimálbérre vagyunk lejeletve, mégis nettóban 190ezret kapok összesen. A minimálbér létminimum alatt van, tehát én az éhezők csoportját bővítem, pedig szó sincs róla, Hogy rosszul élnék. A kis cégeknek nagy része a minimál feletti pénzt feketén fizeti, a létminimumot meg direkt a minimál fölött picivel határozták Meg, erről így sok minden elmondható, de hogy objektív statisztika az tutira Nem !

2016. jan. 14. 20:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
44%
Igen, sajnos igaz.
2016. jan. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
49%
szemenszedett hazugság
2016. jan. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
59%

Az éhezés azt jelenti,hogy nem tudnak az egészséghez szükséges élelmiszereket megvásárolni.

Hús,gyümölcs,zöldség.


Minőségi éhezés.


De sokan szó szerint is éheznek,nélkülöznek.

2016. jan. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
56%
Sajnos igaz.
2016. jan. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
61%

A lakosság fele az eléggé túlzás azért...


Egyetemen tavaly volt egy fél évig szociológiám, és szerintük százezres nagyságrendű volt az éhezők száma Mo.-n.

2016. jan. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
53%

Jajj az a szociológia... ingyenélés szak.


"Az éhezés azt jelenti,hogy nem tudnak az egészséghez szükséges élelmiszereket megvásárolni.

Hús,gyümölcs,zöldség.


Minőségi éhezés. "


Szerintem az emberek többségének fogalma sincs, hogy mit vásárol, meg hogy mit kellene az egészséges életmódhoz.

Például a tej egészségesként él a köztudatban miközben az egész csak víz tejcukor meg tejzsír. Vitamin és ásványi anyag tartalma (relatív) elhanyagolható.

Mégis az álla köztudatban, hogy egészséges.


Aztán a felvágottak... 2000 ft/kgért vesszük őket, de húsra nem telik. Persze, hogy nem...

2016. jan. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
40%
Nem.Szerintem még abban az esetben sem,ha a "minőségi éhezésről" beszélünk.Ez épp olyan ferdítés,mint amikor a munkanélküliségi ráta számításakor nem számítják be azokat,akik már segélyre sem jogosultak és a közmunkaprogramba sem fértek be.Gondolom,ők nem léteznek. A külföldön dolgozókat és a közmunkásokat viszont beszámítják a másik oldalon.
2016. jan. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%

meg az önkéntes munkanélkülieket sem...

láttál már ilyen függvényt a munkanélküliségről?


bőven meg lehetne élni abból, hogyha valaki valós munkanélküliségi statisztikát tudna készíteni


bár gondolom te is csak megaszondani tudsz

2016. jan. 15. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
39%
Baromság , biztosan vannak éhezők de nem a lakosság fele.
2016. jan. 15. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
29%
Nem kell mindent elhinni, amit az ellenzék kitalál, a ballib és a jobbik régóta igyekszik mindenféle koholmánnyal lejáratni Orbánt, megtanulhattuk volna már, hogy ne higgyünk el mindent amit hallunk!
2016. jan. 15. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!