Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaz hogy a lakosság fele éhezik?

Igaz hogy a lakosság fele éhezik?

Figyelt kérdés
Nekem ez nagyon csúnyán ferdítésnek tűnik, például nálunk én is és a munkatásraim is minimálbérre vagyunk lejeletve, mégis nettóban 190ezret kapok összesen. A minimálbér létminimum alatt van, tehát én az éhezők csoportját bővítem, pedig szó sincs róla, Hogy rosszul élnék. A kis cégeknek nagy része a minimál feletti pénzt feketén fizeti, a létminimumot meg direkt a minimál fölött picivel határozták Meg, erről így sok minden elmondható, de hogy objektív statisztika az tutira Nem !

2016. jan. 14. 20:53
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
#8:Az egy dolog,hogy nem egyszerű valós statisztikát készíteni.Az meg egy másik,ha tudatosan "kozmetikázák" az adatokat.
2016. jan. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%

EU által hitelesített a legtöbb statisztika

kérdés, mi érdeke az EU-nak szépíteni a magyar eredményeket?

2016. jan. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Szabolcsba biztos előbb előfordul ilyesmi mert kevesebb a munka. Felénk meg van munka aki akar dolgozik mégis évek óta ugyan azok vannak közmunkán hát ha ők néha nem esznek rendesen az ő bajuk nem is akarnak rendes munkahelyre elmenni dolgozni. 90%-uk indiai migráns.
2016. jan. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%
Biztos, hogy nem. A másik fele meg elhízott, ahogy látszik, ugye?
2016. jan. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Hat nemtudom.. En pl napi egyszer eszem az iskolaban. Itthon az apam nem ad, mondvan csak annyi van amennyi neki eleg, a testveremnek nincs munkaja o is azt eszi amit epp talal, a masik tesom o apam ketto, nem ad, mondvan h alig marad neki miutan befizeti a csekkeket es meg a bnojet is eltartja, anyam elkoltozott innen a tesommal de ok sem tudnak segiteni, mivel epp hogy megkeresi a 100 ezret, csekkeket fizet be rezsit stb, szoval a baratom befizeti a kajat amit a suliba megeszek, es ennyi, hetvegen osszekaparunk annyit h ne halljunk ehen tobb penze neki sincs mert rengeteg adossaga van igy enni se marad neki, azt eszi otthon amit az anyja foz, de nekik sincs sok igy mar nekem jut, hogy megkinaljanak neha az o adagjat osszuk el ketfele.

Emiatt nem tanulhatok tovabb. El kell mennem dolgozni.

Nyilvan ha megkerdezik miert nem tanulok tovabb nem ez lesz a valaszom, a kornyezetem, oszt tarsaim nem tudjak, hogy mi a helyzet es senki nem gonodlja, hogy en ehezek, a baratomrol sem tudjak h nincs penze, senki nem szeret megalazkodni olyan emberek elott, akik lenezik azt akinek nincs.

Biztosan nektek is van olyab ismerosotok, akirol nem sokat tudtok. Nem biztos, hogy szegeny de benne van a pakliban. Szerintem eleg sok az ehezo az orszagban ha a fele nem is 30-40 szazalek biztos nelkulozik 10-20 szazalek epp hogy megel valahogy, de 50 szazalek igenis jol el, Bmw, szep ruhak, plasztika minden.. Erdemes szetnezni a vilagba..

2016. máj. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
*az orszagba (bocsi elozo vagyok)
2016. máj. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nem akarok cinikus lenni, de éhezés mellett hogyan és miről netezel?
2016. máj. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Nem azért mondom, de fejlett nyugati országokra is ezt írják a helyi újságok. És ott is nonszensz. Bár sok helyen kevesebb az ingyen juttatás.


Nem hiszem, hogy ez igaz lenne. Persze biztos van kivétel, de az lehet a ritka.

2016. máj. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Népbetegség az elhizás és éhezik a lakosság. :D
2016. jún. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!