Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a probléma gyerek vállalással?

Mi a probléma gyerek vállalással?

Figyelt kérdés

A kormány támogatni szeretné a gyerek vállalást. Ami józan logikus gondolkodással érthető, mert a mi országunk is kiöregszik. Ami azt jelenti, hogy egy pár nem vállal 2-nél több gyereket.

Viszont a kormány támogatása elég jelentősre emelkedett. Vannak most is olyan emberek, akik 20 éves koruktól gyereket vállalnak. Viszont egyre jobban elterjedt, hogy mindkét fél dolgozik és karriert épít, ahelyett hogy világra hozzon egy gyereket.


A kormány váltásig nem szülök pár embernél nem értem, mert utána egyből fog? Egy jobb kormány teherbe ejti? (szingli nők is felrajzolták a hasukra)


Szóval miért baj, hogy támogatják azokat akik a Magyar nemzet fen maradását biztosítják és hogy a jelenlegi korosztály jövőbeli nyugdíját biztosítsa?

Illetve ha lesz gyerek, akkor előbb utóbb lesz munka erő, amire szüksége van az országnak. Akkor akik nem szülnek inkább a migránsokat engednék be dolgozni?



2016. jan. 16. 01:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%

Ha nem tűnt volna fel, az ország Budapesten kívül nyomorog és le van pusztulva, a kőzművek meg szét vannak rohadva. Az egész társadalmat velejéig átjárja a korrupció.

Nem bíztos, hogy ilyen megoldás kéne, mint amit a kormány csinál azért, hogy a sajátjait plusz pénzekhez jutassa.

2016. jan. 16. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
61%

Kérdező, te egy nagyon egyszerű, naiv és hiszékeny ember vagy. Az a baj, hogy rengeteg van belőled és ezért pusztul az ország.


Nem baj. Megboldogult nagyapám mondta mindig, hogy ami nem képes jól működni, az inkább ne működjön sehogy. Megint igaza lesz. Magyarország lassan megszűnik működni, mert képtelen jól működni.

2016. jan. 16. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
26%

Kérdező, te egy nagyon egyszerű, naiv és hiszékeny ember vagy. Az a baj, hogy rengeteg van belőled és ezért pusztul az ország. Ha többen lennének olyanok, akiknek van önbecsülésük és kevesebb lenne a jobbágylelkű egyén, akkor lehetne vinni valamire.


De nem baj. Megboldogult nagyapám mondta mindig, hogy ami nem képes jól működni, az inkább ne működjön sehogy. Megint igaza lesz. Magyarország lassan megszűnik működni, mert képtelen jól működni.

2016. jan. 16. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
60%

A sajátjait? Mond melyik feltételt nem tudod teljesíteni...


Csak úgy megsúgom, hogy aki ezeket nem tudja, annak egy liberális mindenki oldja meg ahogy tudja rendszerben még annyira sem lenne lehetősége saját házat családot fenntartani.


Éljen a liberális, 40 éve épült 30 négyzetméteres panel szobakonyhában megrohadás!

2016. jan. 16. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%

#1


Nem tudom, hogy te milyen rémálomban élsz, vagy mitől haluzol.

Én nem pesten lakok, de se nem nyomorgok, és lepusztulva sem vagyok. Sőt, mondhatni jól élek.


A kérdésre. Szerintem nem baj, hogy nem csinálnak gyereket. Hülyéből van elég. Ne szaporodjanak.

2016. jan. 16. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
28%

Na, kétszer küldte el.

Nem baj, hadd okuljon a kis törpe a magyarországi helyzetről. Legalább írtam neki hozzá egy kicsit.

2016. jan. 16. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
63%

Magyarországon a nettó mediánbér 110 ezer forint.

Erre ki fog nektek gyereket vállalni, amikor az ember magát éppen hogy el tudja tartani belőle?

Persze, ha valaki 30-40 évvel ezelőtti, kádári színvonalra vágyik, az elvan belőle. Ja nem, az sem, mert akkor legalább tudtak az emberek lakást vásárolni vagy építeni a saját fizetésükből...

2016. jan. 16. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
52%

tévesen kalkulálsz

3 gyerekkel egy szakmunkás pár már nem 110 ezret keres havonta, leginkább a családi adókedvezménynek köszönhetően


egyéb rettegés?

2016. jan. 16. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Az ország nekem város központúnak tűnik, de ez köszönhető annak hogy anno 200 emberre is létrehoztak egy falut. A falukat legalább 2000 emberhez közném a többi maradjon tanya világ. A dunántúlon 2-3 killóméterenként van egy falu, ami túlzás.

Én Szeged környéki vagyok és ott más a helyzet és Szeged is versenyképes. Nem azt mondom, hogy ott is annyi az átlag fizetés mint budapesten, viszont arányaiba véve olcsóbb is (albérlet, közlekedés stb.) Szóval részben BP központú, ami érthető a sok külföldi cég, egyetem, főiskola és állás miatt és a magyarország 1/10 része miatt. Ezen nem kellene felháborodni.


2# Nem vagyok naív. Viszont logikus, hogy a mi gyerekeink vagy a kínaiak/migránsok fognak dolgozni itt is. Mivel mi magyarok dolgozni se annyira akarunk, csak Nyugati fizetést, amit előteremteni a semmiből nem lehet. Viszont utódokat se akarunk ezek szerint, ami nekem evidens, mert 3 gyerekes családban nőttem fel. Nem éltünk túl jól, bátyám ruháit is hordtam viszont felnőttem én is.

Nem feltétlenül kell panelban lakni, mi onnan költöztünk el egy kertes házba ugyan annyi pénzért és 3x nagyobb volt +30-40 perc út.


Viszont mit mutat meg az ha a hasatokra felírjátok, hogy kormány váltásig nem szültök? Passzivitást, ezen kívül semmit, egyediek akarnak lenni meg feminizmus így-úgy, de szerintem ez gáz.

2016. jan. 16. 02:25
 10/13 hollófernyiges ***** válasza:
39%

Kérdező, olvasd el ezt, mert az az akció nem arról szól, amiről te hiszed hogy szól.

[link]

2016. jan. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!