Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 év házasság után és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 év házasság után és a kislánya születése után lelépett egy másik nővel. Mit gondolsz?

Figyelt kérdés

Rokoni körben történt:

A férj 2 év házasság után és a gyereke születése után lelépett egy másik nővel.

Helyesebben mondva,hozzáköltözött és néha-néha meglátogatja a feleségét és a gyerekét.

A mostani párjánál is sokszor részeg és nem lehet vele normálisan beszélni.

A férj anyja mondja,hogy béküljenek ki és minden újra a régi lesz és hogy legalább a gyerek miatt maradjanak együtt.

De nagyon makacs és az anyjára sem hallgat.

Ha ti lennétek a feleség helyében,akkor mit tennétek?

Ha akarja vigye az új nő a férjeteket?

Nem fogadnátok vissza?



2016. jan. 1. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem hát, nem fogadnám vissza. Aztán én is keresnék valakit magamnak.


Csak azt nem értem, hogy miért mindig az ilyen aljadékoknak van felesége, szeretője, családja..

2016. jan. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A gyerek nem rég lett egy éves,ez lemaradt.
2016. jan. 1. 20:46
 3/5 anonim ***** válasza:
hát ha ilyen, lehet jobb is lesz nekik nélküle
2016. jan. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%
Ez a kapcsolat valoszinuleg mar akkor halodott amikor jott a gyerek. Nem tudom hogy veletlen volt vagy tervezett de ha ugy jott hogy hatha majd rendbeteszi a kapcsolatot, hat megsugom hogy az ilyennek mem szokott jo vege lenni. A mi kapcsolatunk jonak mondhato, a gyerek is tervezett volt, megis sokszor borotvaelen tancoltunk es sokat kellett tenni erte hogy ne legyen vege. Aki menni akar az menjen en azt mondom.
2016. jan. 2. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 omba ***** válasza:

Senkiházi, de amellett nagyon hülye is.

Egy kisbabánál nincs semmi jobb dolog a világon.

Volt négyszer ilyen élményem szóval tudom. (F)

2016. jan. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!