Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kormány miért állítja azt,...

A kormány miért állítja azt, hogy Magyarországon nincsenek migránsok?

Figyelt kérdés

A kiskunhalasi egykori tüzér laktanya területén lévő táborban most is 400 menekült van. Tegnap is volt balhé. Két rendőr meg is sérült.

Az sem igaz, hogy minden migránsra két rendőr. Összesen nincs annyi egyenruhás hogy kijöjjön ez az arány. De a többség amúgy se rendőr hanem ez kék ruhás "fegyveres biztonsági őr".


[link]


[link]



2016. jan. 16. 10:23
 1/9 anonim ***** válasza:
22%
Sajnos szivárognak be ide is. A kormány csak propagandának használja az egész migránsügyet.
2016. jan. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Lázár János a csütörtöki élő kormány infón mondta hogy van pár száz menekült az országban ezt én magam hallottam úgy hogy nem tudom miről beszélsz.
2016. jan. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem állították, hogy nincsenek Magyarországon migránsok. Azt mondták, hogy lényegesen kevesebben jönnek mint a kerítés felépítése előtt.
2016. jan. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért hazudsz kérdező? Nem állít ilyet a kormány.
2016. jan. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem állította soha, hogy egyáltalán nincsenek nálunk migránsok. Mindig is voltak. Mielőtt ez az őrület elkezdődött, már akkor is voltak csekély számban.
2016. jan. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Én is hallottam Lázárt, 3-400 menekültről beszélt.
2016. jan. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondtak ilyet egyáltalán.
2016. jan. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Méltatlanul kevés menekültet fogadunk be és azokkal sem törődünk úgy ahogyan kellene.

Nem kívánom senkinek, hogy menekült legyen és így bánjanak vele és így beszéljenek róla, ahogy mi tesszük.

2016. jan. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

14.34.

Mihez képest; arra azért kiváncsi lennék.


Nem gondoltál bele szerintem.

2016. febr. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!