Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sok szélsőjobboldali miért...

Sok szélsőjobboldali miért nem hiszi el, hogy volt zsidó holokauszt?

Figyelt kérdés
Én is szélsőjobbos vagyok, de ezt nem értem. A világ legnagyobb hazugsága lenne, ha nem lettek volna gázkamrák. És azok nélkül is megöltek több millió zsidót, ergo volt zsidó holokauszt.

2016. jan. 17. 11:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%
Én sem értem. Ráadásul egy csomó náci kifejezetten örülne, ha a holokauszt "megtörtént volna", akkor meg minek tagadják? A válasz valószínűleg az, hogy nem is veszik igazán komolyan magukat, csak ösztönös lázadásból ellenkezni akarnak mindennel, ami "mainstream", tök mindegy, hogy hogyan.
2016. jan. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
82%
Nem a megtörténtét tagadják, hanem azt, hogy nem 6 millió áldozat volt, hanem kevesebb.
2016. jan. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Az igaz, hogy nem 6 millió volt az áldozat, de ezt csak úgy mondják mindig, nem hivatalos szám szerintem.
2016. jan. 17. 12:12
 4/19 anonim ***** válasza:
Miért hinné el? Tudja, hogy volt. (Ez nem zárja ki a tagadását!!!)
2016. jan. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
18%

Szélsőjobboldali vagyok, és szerintem is volt holokauszt.

De:

1. Nem 6 millióan haltak meg, hanem pár 10 000 -en (ez is elég nagy szám).

2. Nem volt gázkamra. A zsidókat vagy tömegsírba lőtték, vagy éhezésben és Tífuszjárványban haltak meg, amikért az ellenség is felelős.

3. Hitler nem kiírtani akarta a zsidókat, hanem csak dolgoztatni akarta őket kitelepítés előtt. Cserébe nem küldte őket a frontra.

4. Nem volt tervezett zsidóírtás, ami volt, az meg nem Hitler parancsára és nem a nácizmus nevében történt. Általában a bűnösök nem is németek voltak.

5. A legtöbb megölt zsidó szovjet területekről származó partizán. Őket sokszor családostúl megölték.

2016. jan. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
5-ös, amit írtál az egyenlő azzal, hogy nem volt.
2016. jan. 17. 13:58
 7/19 anonim ***** válasza:
86%

azért, mert keverik a véleményeket a tényekkel...

megpróbálják a saját véleményükhöz összekukázni a megfelelő "bizonyítékokat"

de ez teljesen általános a politikában


egyébként újabban nem sokat szarakodnak ilyesmikkel

inkább azt mondják, hogy megérdemelték vagy hasonlók

2016. jan. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
52%

@5


Híres szovjet partizánok, mint Anna Frank?

Na ne röhögtess..

2016. jan. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
6: Nem mondtam, hogy nem volt. A németek is rengeteg zsidót öltek meg a szovjet területeken. Ilyen volt a Kamenyec -Podolszkiji mészárlás is, mely Auschwitz -al ellentétben tényleg megtörtént.
2016. jan. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
8: Anna Frank nem létezett.
2016. jan. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!