Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kiszáll a Holokauszt-emlékévbő...

Kiszáll a Holokauszt-emlékévből a Mazsihisz. Jézusom! Most mi lesz?

Figyelt kérdés
Itt olvastam [link]

2014. febr. 9. 22:08
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
62%
Igazuk van.
2014. febr. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
61%
Úr Isten, ne is mond.
2014. febr. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
52%
Megértem, hogy a nácik sok rémtettet műveltek a zsidókkal, de könyörgöm, eltelt 70 év... Elkellene felejteniük már, nem emlékévet.....
2014. febr. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
73%
Semmi.
2014. febr. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
50%
Úgy látom a zsidóknak kezd megjönni az eszük. Ez a legjobb amit tehettek. Ilyen megemlékezésen csak a bolond ember vesz részt.
2014. febr. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
53%
Most már több mint fél évszázad eltelt, gyakorlatilag egy ujjamon meg tudom számolni, hány olyan ember él, aki részt vett a holokauszt megvalósításában. Miért foglalkozunk még mindig ezzel? Ha rajtam múlna állami pénzem semmiféle ilyen megemlékezés nem lenne. Közhely, tudom, de én sok jobb helyet tudnék annak a pár milliónak.
2014. febr. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
72%

"Megértem, hogy a nácik sok rémtettet műveltek a zsidókkal, de könyörgöm, eltelt 70 év... Elkellene felejteniük már, nem emlékévet...."


Miért kéne elfelejteni? Ennyi erővel, István királyról egy szót se ejtsünk a töri órán.

2014. febr. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
37%
Nem olyan értelemben kell elfelejteni. Csak már rohadtul unom, hogy egy 70 éves történés aktuálpolitikai téma. Olyan ez, mintha még mindig a második világháború utáni földosztáson vitatkoznánk.
2014. febr. 10. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
32%

Hogy mi lesz? VILÁGBOTRÁNY, mi más?


Vajon a akik "rohadtul unják", azok tudnak egyebet is 70 évvel ezelõtti a népirtásról, mint azt, hogy rohadtul unják?


Attól tartok, nem ezért fenáll a veszély, hogy megint olyasmire törekednek. És mert ez a veszély valós, bizony szükséges az emekezés.

Ugyanakkor gyalázat az a történelmhamisítás, amit a kormány mûvel. Ezért a MAZSIHISZ-nek teljesen igaza van, hogy olyasmiben nem vesz részt.


Hogy mi a történelmhamisítás? Pl a "Nemzeti Hitvallásnak" az a mondata, hogy "Hazánk 1944. március tizenkilencedikén elveszített állami önrendelkezésének ...", mert "Magyarország még ekkor is önálló állam volt".


Hogy ki mondta ezt? Nem más, mint adolf eichmann ( legyen a neve átkozott és örökre kitörölve ) 1956-ban Argentinában egy holland újságírónak adott interjúban. ( Megjelent a Life magazinban 1960 nov. 28-iki számban. SZöveg: [link] ; fordítás: [link] ; linkek a Life magazin adott számának fénymásolatához itt: [link]

2014. febr. 10. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 sni ***** válasza:
47%
Ha jól emlékszem, nem kevés magyarral is ugyanezt tették, arról mégsem szól a fáma! aktuálisabb inkább a Benes dekrétummal foglalkozni, amit pár éve még meg is erősítettek! Ha már említetted kedves előző, most, hogy te is leírtad a nevét, sosem lesz kitörölve, és miért is kellene? Kétségtelen, hogy amit az einsatzgruppe kicsiben, a táborok nagyban csináltak (nem csak zsidókkal) az minden normális emberben visszatetszést kelt, ahogy az is vitathatatlan, hogy mindezek ellenére Adolf Hitler személye a történelemben már megkerülhetetlen, és amit elért, az nem kis teljesítmény!
2014. febr. 10. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!