Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi vett rá titeket, hogy...

Mi vett rá titeket, hogy önkormányzati képviselők, bizottsági tagok legyetek?

Figyelt kérdés
A kérdésemet főleg azokhoz intézem, akik önkormányzati választáson indultak és megválasztott képviselők vagy bizottsági tagok lettek. Jó lenne, ha leírnátok, hogy melyik településen választottak meg titeket.
2016. jan. 17. 15:14
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
A pénz.
2016. jan. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%
A pénz.
2016. jan. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az első és második választ lepontoztam és provokáció miatt jelentettem. Innentől fogva az ilyen és hasonló típusú válaszokra nem reagálok, de automatikusan lepontozom és jelentem.
2016. jan. 17. 15:18
 4/7 anonim ***** válasza:
Tényleg a pénz vitt rá. A másik dolog pedig a kevés munka. Minél több pénz, kevesebb munkával.
2016. jan. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Elsőnek is ne hisztizz kérdező vagy legalább ne vergődj...


Másodjára, ne várj önkormányzati képviselőktől válasz itt, mert nem járnak fel azok ide...


Harmadjára, mi közöd van hozzá, hogy kit hol választottak meg?! vissza lehet venni az arcból.


Ha kicsit is érdekel a közélet, és kicsit is tanult lennél, akkor tudhatnád, hogy legtöbb indulót a pénz motivál, mivel egy mezei önkormányzati képviselő fizuja havi 85-100 ezret keres várostól függően...a bizottsági tagság meg 115-135ezer szintén várostól függően...de persze vannak és szerencsére jó páran, akik tényleg a közösségért akar tenni és nem csak a pénzt felmarkolni, de hát Magyarországon élünk, itt az előbbi van többségben és nem az utóbbi.


tehát végezetül, lehet jelentgetni, tiltani, hisztizni, vergődni, ha valaki pénzt emleget motivációként, de ez tény vagy elfogadod, hogy vannak olyan emberek, vagy hisztizel.

2016. jan. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A pénz vitt rá.
2016. jan. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Képviselő testületi tag vagyok én is, egy kistelepülésen. Tekintettel arra, hogy szűkebb lakókörnyezetem közösségi programjaiban mindig is szerettem részt venni, és szívesen segítettem azok szervezésében is, részt szoktam venni különféle társadalmi munkákban, polgárőr egyesületnek is tagja vagyok, a jelenlegi képviselőtársaim, akik akkor még szintén csak jelöltek voltak, ők kértek meg rá, hogy erősítsem a csapatukat azzal, hogy csatlakozom hozzájuk. Ez 2010-ben történt. Számtalan sikeres fejlesztést hajtott végre az önkormányzat ebben az időszakban, és köszönhetően annak is, hogy a képviselő testület tiszteletdíjat nem vett fel, pénzügyileg is stabil tudott maradni. Az akkor hivatalba lépő képviselő testület azóta szinte változatlan összetétellel, 2014-ben ismét megválasztásra került. Jó érzés a közösségért dolgozni, és még jobb, ha ezt önzetlenül tesszük.
2016. jan. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!