Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Budapestiek, mit szóltok...

Budapestiek, mit szóltok ahhoz, hogy a Kúria döntése értelmében NEM lehet népszavazást tartani arról, hogy legyen-e nyári olimpia Bp-en 2024-ben?

Figyelt kérdés
2016. jan. 22. 19:28
 1/8 anonim ***** válasza:
2%
persze a baloldal a végén simán kihozná, hogy a fidesz hibája, hogy nem lesz olimpia
2016. jan. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
7%
Még mindig itt vagy, 42%? :D
2016. jan. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Gondolom,annyit,hogy bejött a "papírforma".
2016. jan. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát ha meg kapjuk a rendezés jogát, akkor majd mi is megtudjuk a görögök helyzetét 2004 után... :)
2016. jan. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Demokrácia magyar módra: nyugodtan dugjuk fel magunknak a véleményünket, senkit nem érdekel. Már csak abban reménykedhetünk, hogy legalább a rendezés jogát nem nyerjük el.
2016. jan. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A q anyjukat!!!!!!!
2016. jan. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Miért csak a Budapestieket kérdezed? Én Miskolc mellett lakom, mégsem örülök hogy megtagadták. Amíg az országban csak a honvédkórház van normális kórház, de iskolába vagy orvoshoz nem lehet elmenni, ellenben stadionokba igen, ne nagyon akarjanak már olimpiát rendezni.

Egyébként is milyen rendszer az, hogy az én adómból befolyt pénzt ( azaz az én pénzem ) felhasználásáról nemcsakhogy nélkülem döntenek, de ha fel akarok szólalni, még engem csesznek le. Merthogy a Kúria most ezt tette.

2016. jan. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem ha itt lesz megtartva a 2024 es olimpia akkor fog tönkre menni az ország
2016. aug. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!