Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meg lehet állítani a kivándorl...

Meg lehet állítani a kivándorlást?

Figyelt kérdés

"A reformok működnek.

Több százezer magyar keres milliókat ( hatás szünet )- külföldön."

Én találtam ki, de szerintem tökéletesen leírja a mai helyzetet. Lehetetlen itthon az élet. Legalábbis nagyon nehéz elhelyezkedni, úgy hogy jól éljen az ember, ne csak megéljen.

Meg lehet állítani a kivándorlást? Hogyan?


2016. jan. 24. 22:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
65%

Három módszer van rá.


1. Áramos és szöges-pengés kerítés és aknazár és katonák tűzparanccsal a határon.


2. Olyan körülményeket teremteni, hogy ne akarjanak elmenni az emberek.


3. Az emberekbe beletáplálni, hogy habár van lehetőségük kimenni, de nekik itt a helyük.


Na jó nem szellemeskedek... Nem lehet megállatíni.

2016. jan. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
70%

Én szívesen visszamegyek, amint ugyanilyen színvonal tudok élni otthon is. Valamint van egészségügy, közbiztonság, nem avatnak horti szobrot és hasonlók.


Na ezek kellenének, hogy ne menjen el minden értelmes ember.

2016. jan. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Meg.

Viszont akkor nincs lopkodás.

Sokan ezt nem bírják elfogadni.

2016. jan. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 tothp ***** válasza:
32%
Lehetetlen? Azért ha időutaznál egyet és mondjuk a nagy vagy dédszüleidnek próbálnád előadni ugyanezt, akik felöl lebombázták a házat, aztán jegyre kaptak kenyeret ha szerencséjük volt (stb.,stb.), hát lehet, hogy kinevetnének.
2016. jan. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
59%

Meg! lekell zárni a határokat.


De félretéve a viccet az a gond hogy amíg nemlesznek jelentős szmban új munkahekyek ahol viszonylag jól megfizetik a munkásokat és nemlesz jövőkép előttük addig mennek kifelé mint a huzat. Orbán nagyon elcseszte a dolgot mikor a külföldi befektetőket bankokat cégeket megszorította mert azt az üzenetet küldi ezzel a világba hogy ha idejössz mi bármit megtehetünk veled és ez nemigazán hangzik nagyon csábítóan.

2016. jan. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
77%
meglehetne de nincs érdekükben orbi most eladja az állami földeket aztán lelépnek a francba minket meg itt hagynak a fenébe
2016. jan. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
79%

#4


Akkor miért "tántorgott ki Amerikába másfél millió emberünk?"


[link]


A vállalkozó szelleműek mind leléptek innen, a szolgalelkek meg ittmaradtak és szaporodtak.

Most is pont ez a folyamat zajlik.

2016. jan. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Miért kellene ? Láthatóan mindenkinek ez az érdeke.
2016. jan. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 tothp ***** válasza:
7%

5-ös.

de ha meg nyakló nélkül beengednek, szabadjára engednek minden bankot, multit, vadkapitalistát. Akkor meg azok tehetnek meg bármit velünk. ( Ja, Semelyik oldal aktivistája nem vagyok. csak próbálom pro és kontra értelmezni a dolgokat)

2016. jan. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
86%

Mit mondott a napokban a Fidesz?

"A magyar reformok működnek, 3 éve mindenki sokkal jobban él, több százmilliárd maradt a családok zsebében, csökkent a munkanélküliség, egyre többet költenek a magyarok!" x"""DDD


Ezen jót röhögtem, ez a nap vicce, amit Orbánék mondtak xDDD

2016. jan. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!