Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A vonzó női politikust, aki...

A vonzó női politikust, aki igen nagy komolysággal, valóban profitális dolgot állít, kevésbé veszik komolyan, mint az egzakt férfi megfelelőjét?

Figyelt kérdés

Eme kérdést, amelyet feltüntettem, közvélemény-kutatás formájában prezentálom majd a politikai blogomon(NEM REKLÁM, KIZÁRÓLAG MEGOSZTANDÓ KITÉTEL): [link]

Titeket illetően, egy helyes női politikust, aki megegyező vehemenciával, illetőleg értékkel bíró ítéletet oszt meg, mint férfitársa, részesítik-e lenézésben?



2016. jan. 25. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

Sajnos ma a politikus magyarországon szar ember!

Akár férfi, akár nő! Ha a politikus, nők, és férfiak rendes emberek lennének, nem nyomorban élne az ország, amig a burzsoázia dőzsöl a pénzünkön!

2016. jan. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
És ne várd hogy a linkedet megnyissam!
2016. jan. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha liberális oldalon indul, akkor még előnyben is van azért mert nő. Ha konzervatív oldalon, akkor inkább hátrány.
2016. jan. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem szükségeltetik megnyitni a linket, kizárólag tudatni szerettem volna, hogy a válaszok százalékos kördiagram formájában kerülnek majd ama felületen feldolgozásra!
2016. jan. 25. 21:18
 5/7 anonim ***** válasza:

Tessek itt egy valasz a "százalékos kördiagram "-odhoz :


Yup, a fiukat mindig is komolyabban vettek, komolyabban veszik is es komolyabban is fogjak venni.


Ez egyszeruen igy van.


Sorry about that Sarah Palin :)

2016. jan. 26. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, értelemszeren feltüntetem majd a köszönetnyilvánítást az összes válaszadónak!


Kiemelném utolsó, miszerint azon Palin-t komoly EMBERNEK nevezni, aki igen nagy létszámmal bíró publikum, nevezetesen 40.000 ember előtt múlt hét szerdán nacionálisan 'elismert' politikusként oly mondatokat ordított, miszerint:

'Are You ready to kick IS's f...ck.in.g ass?'

'Are U wanna f.c.k with me, Iowa?'

A valódi reflektálás kedvéért jeleztem a szlenghangnemet is;)

2016. jan. 26. 21:14
 7/7 A kérdező kommentje:
A kakaóscsiga közepe a tény, miszerint hőn áhított Donald Triumph-unkat támogatja, s amely kiemelendő, hogy Donald kacsa Pali nélkül is markáns szavazóbázissal bír- a dívó értelmi színvonal...;)
2016. jan. 26. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!